Із-за нашестя отруйних фізалій на острові Пхукет закрито відразу три пляжі: Найтон, Най-Янг і Лаян.
Як стало відомо, заборона на купання і інші види водних розваг була введена керівництвом парку Сірінарт після того, як смертельно небезпечні фізалії були помічені біля берегів.
фізалії на Пхукеті
фізалії на Пхукеті

Розмір оригіналу:   720x405
Тип: jpg   Дата:

Відмітимо, що цей вид морських мешканців є близьким родичем медуз. На вигляд фізалії, які також називають Португальський кораблик, схожі на мильну бульбашку з довгими щупальцями, довжина яких в деяких випадках може досягати 30 метрів. Для людини щупальця фізалії несуть смертельну небезпеку. На них розташовані капсули з отрутою, яка по своєму складу схожа на отруту кобри. При зіткненні з Португальським корабликом людина відчуває нестерпний біль, який багато хто порівнює з ударом струму.
Після цього стан потерпілого різко погіршується і у разі, якщо не буде надана уся необхідна медична допомога, ужалений фізалією може померти.
Додамо, що у цю пору року біля берегів Таїланду також можна зустріти медуз. Так, кілька тижнів тому стало відомо про те, що від укусу медузи постраждав дворічний хлопчик: під час купання в морі дитина втратила свідомість, після чого його доставили в одну з місцевих лікарень з опіками.

25 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук