Скандалом обернулася затримка в Португалії рейсу лоукостера Wizz Air по маршруту Лісабон – Київ майже на добу. При цьому представники перевізника не надали пасажирам ні нічлігу, ні повноцінного харчування. У результаті довелося втручатися українському посольству.

затримка рейсу Wizz Air в Лісабоні
затримка рейсу Wizz Air в Лісабоні

Розмір оригіналу:   1077x625
Тип: jpg   Дата:

При цьому, як повідомли представникам блогу про подорожі, туристи вже сиділи в літаку, коли їм почали говорити, що рейс скасований. При цьому "спочатку затримку пояснювали очікуванням дозволу від аеропорту на зліт, а потім пілот заявив, що у екіпажа закінчився робочий день, а тому політ відбудеться завтра після обіду", – цитує один з туристів.

Далі туристам, з їх слів, повідомили, що їх на автобусі відвезуть в термінал, де вирішиться питання з готелем, але потім було сказано, що вільних готелів немає і, мовляв, робіть, що хочете. Далі туристи розповіли, що частина з них залишилася в терміналі, інші відправилися ночувати в хостели. Причому представники авіакомпанії ховалися від пасажирів, не повідомляючи ніякої інформації. Десь в ході скандалу українські туристи згадали про досвід свого Майдану, і прозвучали пропозиції палити гумові автопокришки прямо в терміналі.

Втім, на цій стадії, долею своїх туристів стурбувалося посольство.

При цьому відомо, що угорський лоукостер Wizz Air останнім часом масово відміняє київські рейси. Як сказано на сайті перевізника, причиною є затримка з постачанням літаків. Туристичні агенства також стурбовані даною ситуацією та не рекомендують зараз купляти авіаквитки в яких авіаперевізником рахується Wizz Air.

13 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук