Сама Іспанія і відпочинок в цій чудовій країні в першу чергу асоціюються з яскравим сонцем, прекрасними пляжами і красивою природою Середземномор’я. Проте мало кому відомо, що Іспанія займає друге місце після Швейцарії по площі, зайнятою гористою місцевістю, тобто ця країна – одна з самих високогірних в Європі. Гори в Іспанії досить високі – висота багатьох піків перевищує відмітку в 2000 метрів, а найвищих – і в 3000 метрів, і, звичайно, тут можна знайти прекрасні умови для занять альпінізмом і гірськолижним спортом.
Гірськолижні курорти Іспанії
Гірськолижні курорти Іспанії

Розмір оригіналу:   971x626
Тип: jpg   Дата:

Гірськолижні курорти Іспанії якщо і поступаються курортам традиційно “гірськолижних” країн, то зовсім не на багато, та проте багато хто з них має цікаву особливість – відстань від лижних трас до морського узбережжя зовсім невелика, що дуже зручно і дає можливість різноманітити свій відпочинок. Напевно, тури в Іспанію і користуються такою популярністю завдяки великій різноманітності можливостей для відпочинку. Що стосується гірськолижних курортів Іспанії, то тут мандрівників чекає розвинена інфраструктура і відмінний сервіс, і, звичайно, прекрасні лижні траси, а сам лижний сезон триває тут майже півроку. Найвідоміші гірськолижні курорти Іспанії – це Бакейра-Берет в Піренейських горах, С’єрра-Невада – найпівденніший європейський гірськолижний курорт, Ла-Пініл’я в Центральній гірській системі.
Іспанські курорти стають усе більш популярними серед туристів – любителів гірськолижного спорту, вони прекрасно оснащені, для усіх охочих діють школи з навчанням на французькій і англійській мовах. А у вільний час до послуг любителів лижного спорту діють ресторани, бари, магазини і інші заклади, так що нудьгувати буде ніколи. На морському узбережжі є можливість відвідати Альгамбру і Музей Прадо і побачити своїми очима як яскраво і цікаво іспанці відмічають свої свята та знамениті на увесь світ карнавали.

14 лютого 2014

Автор:

Їдемо кататися на лижах в сонячну Іспанію! Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук