З кожним днем дієтологія стає все більш важливим напрямком медицини. Це пов’язано в першу чергу з тим, що з кожним днем у світі стає все більше людей із зайвою вагою. Більшість з нас майже щодня вживають велику кількість шкідливих продуктів та речовин, які можуть затримуватись в нашому організмі надовго і погано впливати на роботу всього організму.
дієта - це здоров’я та струнка фігура
дієта - це здоров’я та струнка фігура

Розмір оригіналу:   1200x530
Тип: jpg   Дата:

Цукор, очищене борошно і штучно вирощена органіка – все це погано впливає на організм і всі процеси, які в ньому відбуваються. Як результат, на нашому тілі накопичуються жири, які негативно відбиваються як на здоров’ї, так і на зовнішньому вигляді. Це турбує багатьох людей на сьогодні, і кожному з них зможе допомогти кабінет здоров’я доктора Антонюка!
Унікальний метод, розроблений особисто нашим дієтологом, допоможе кожному, хто страждає від ожиріння, або ж хоче підтримувати свою вагу на постійній планці. Цей спосіб Сергій Андрійович перевірив особисто на собі, оскільки і сам колись страждав від проблеми тих, хто любить смачно поїсти.
Йому доводилось витримувати постійні насмішки зі сторони оточуючих, неповороткість і серйозні розміри тіла не дозволяли вести постійного активного життя. Проблеми із серцем і постійна задишка стали останньою краплею, і лікар Антонюк твердо вирішив – «Досить!»
Щодня він боровся із собою, долав всі перешкоди і за рік зумів досягнути своєї мети. А мета була немаленькою – цілих 70 кілограмів!
Коли Сергій Андрійович зрозумів, який же він тепер щасливий, як легко себе почуває і скільки всього хорошого принесло в його життя схуднення, то захотів допомагати людям, які страждають від ожиріння. Діти і дорослі, жінки і чоловіки, банкіри і садівники – наш дієтолог має досвід роботи з багатьма людьми і тепер точно зможе визначити саме Ваші особливості.
Кабінет здоров’я доктора Антонюка – вірний перший крок на дорозі до стрункої фігури і міцного здоров’я всього організму!
Різноманітні дієти, які можна знайти в Інтернеті чи ще деінде, дуже рідко справді допомагають людям. Вони не враховують особливостей організму і загального стилю життя, що згодом погано виливається на самій же людині.
Методика, розроблена лікарем Антонюком, врахує абсолютно всі Ваші смакові переваги та буде співіснувати із Вашим теперішнім способом життя. Врахувавши всі особливості, наш дієтолог може гарантувати, що допоможе Вам у досягнення Вашої цілі!
Сергій Андрійович не лишить Вас і в найбільш важку для Вас хвилину! Він завжди підтримає в тяжких життєвих ситуаціях і підкаже, як з цим справитись!
Доктор Антонюк не байдужий до своїх клієнтів, тому швидше звертайтесь в наш кабінет здоров’я!

Джерело: http://dieta-legko.com.ua/

27 січня 2017

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук