Після важкого робочого дня іноді так хочеться відпочити від неспокійного темпу великого міста і поринути в атмосферу елегантності і затишку. Але не усі знають які саме заклади у Львові варто відвідати, щоб весело і цікаво прикрасити своє дозвілля. Тим, хто жадає шумних веселощів з музикою і танцями, підійде диско-бар або караоке-клуб. А для тихішого і відокремленого проведення часу, наповненого легким і спокійним музичним супроводом, рекомендуємо відправитися в ресторан із затишною атмосферою і різноманітною смачною кухнею. Пропонуємо вам заглянути в один із закладів Львова, який відповідає критерію веселощів з музикою.
Караоке клуб у Львові
Караоке клуб у Львові

Розмір оригіналу:   600x372
Тип: png   Дата:

Караоке клуб «KARAOKE CITYHALL»
Львів, с.Сокільники, вул. Стрийська, 30
Офіційна сторінка: http://citybowling.lviv.ua/p/lru/karaoke/
Якщо ви шукайте хороший караоке клуб у Львові, то цей заклад ідеально підходить для веселого і комфортного дозвілля. Ресторан прекрасно сполучає в собі високий рівень обслуговування, вишукану кухню і доступну цінову політику. Тут можна без зайвого пафосу відпочити в дружній компанії і атмосфері. Ну і звичайно ж спробувати свої здібності в караоке! Завдяки професійній звуковій системі у «KARAOKE CITYHALL» не лише співають, а і танцюють до ранку.
Приміщення складається з декількох зон: ресторан, бар, VIP -зал. Тут часто організовуються вечірки, банкети і інші розважальні заходи. Повністю розслабитися і відчути абсолютний комфорт допоможе атмосфера таємничості, яка зроблена гармонійним поєднанням музики, кухні і інтер’єру.

15 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук