карнавал на острові Сірос
карнавал на острові Сірос

Розмір оригіналу:   328x197
Тип: jpg   Дата:

Традиційний сіроський карнавал почнеться в п’ятницю, 28 лютого, численними розважальними заходами для жителів і туристів прибувших на острів Сірос у Греції. Старт карнавальним подіям дасть вечірка, на якій будуть представлені усі команди-учасниці карнавалу.
Наступного дня, 1 березня, в історичному поселенні Ано Сірос пройде карнавальний парад, після закінчення якого буде розіграна сценка із старовинного звичаю “Зейбекі”. Згідно з легендою, “Зейбекі” – це чоловічий парний військовий танець, темою якого було викрадення Ніфі, дружини першого капітана. Карнавальне свято продовжиться танцями.
В неділю, 2 березня, в історичному центрі Ермуполі прозвучать гумористичні вірші знаменитого грецького поета-сатирика Йоргоса Суріса, після чого пройде завершальний великий парад.
У Чистий понеділок, або Кулума, в п’яти районах грецького острова (Лазаретта, Посейдонія, Манна, Масі, Галіссас) відбудеться запуск повітряних змієв. У небо над островом злетять барвисті повітряні змії. Продовження – традиційними пригощаннями, вином і музикою.
Карнавал на острові Сірос завершиться у вівторок, 4 березня, католицькими звичаями в Ано Сірос. На площі Марка Вамвакаріса різні сіроські кружки і секції представлять місцеві танці і пісні. Традиційне пригощання – страву з квасолі – буде запропоновано усім бажаючим.

21 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук