Щоб ваш бренд відразу впадав у вічі і справляв враження – варто нанести логотип на кепки співробітників. Це універсальний промо-хід, який давно оцінили відомі компанії. Нанесений або вишитий логотип на кепці підвищує ваш рейтинг і допомагає перевершити конкурентів!
кепки з нанесеним логотипом
кепки з нанесеним логотипом

Розмір оригіналу:   800x330
Тип: jpg   Дата:

Існують різні способи нанесення логотипів на кепки, одним з них є друк на тканині. Вироби з друкованою поверхнею довговічні, їх кольори добре зберігаються, а дрібні деталі передані якнайкраще. В компанії «Бренд-Сервіс» ви отримаєте професійне нанесення логотипу на кепку http://brand-service.com.ua/catalog/kepki, яке прослужить вам довгі роки. Детальніше про нюанси розповімо в цій статті!
Виготовлення кепок з логотипом
Нанесення логотипу на кепки в компанії «Бренд-Сервіс» проходить просто. Спочатку дизайнер завантажує ваш логотип в програму, де задаються усі необхідні властивості. Підсумком цієї роботи стає макет – спеціальна програма, зрозуміла друкованій машині. Макет обов’язково висилається вам на затвердження. Ви зможете уточнити деталі та внести зміни.
Потім макет завантажується в машину, і компанія робить пробний варіант. Він дозволить вам оцінити якість друку, переконатися, що саме це ви і хочете. Тільки після того, як пробник вас влаштує, вам виготовляється увесь заказ. Так відбувається нанесення логотипу на кепки. Залишилося порадіти першокласному результату! Завдяки тому, що компанія погоджує кожен крок, кепки з вашим логотипом виходять саме такими, як ви собі уявляли. Злагоджена робота фахівців дозволяє утілити ваші ідеї ідеально!
Кепки з логотипом на замовлення
Компанія «Бренд-Сервіс» без проблем нанесе ваш логотип на кепки. Спеціальне обладнання для кепок відмінно справляється з цим завданням. А ще компанія надає вам кепки під логотип. Вони зроблені із стовідсоткової бавовни і є різні кольори. Це дуже зручно, тому що вам не доведеться витрачати свій час на пошуки виробів. Замовлення зробити легко, просто погоджуйте з менеджерами фасони, кількість і кольори кепок. Чим більше заказ – тим вигідніше для вас ціни.
Можливо просто купити кепки без логотипу. Доставка кепок із складу займає 1-3 дні. Зразки представлені в офісі. Кепки з нанесенням логотипу виділять вас з натовпу конкурентів і дозволять зайняти лідируючі позиції у своїй ніші, оскільки потенційні клієнти з першого погляду зрозуміють, що вам можна довіряти.
Кепки з нанесеним на замовлення логотипом
Кепка піддається багатьом впливам ззовні. Це може бути дощ, сонце, підвищена вологість. Якщо логотипи на кепках просто намалювати – через декілька днів зображення почне сходити. З спеціальним друком такого не станеться. Кепки з нанесеним логотипом залишаються яскравими і красивими довгі місяці, їм не страшні сонце і дощ.
Отже, купляючи кепки з логотипом, ви отримуєте результат, який прослужить вам довгі роки. Вдале вкладення коштів!

25 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук