Як не переплатити за невикористані потужності, та чому інколи мототрактор є кращим для виконання господарських завдань, чим повноцінний мінітрактор.

Коли мототрактори більш доречні у приватному господарстві

Мінітрактори та мототрактори – дуже популярна малогабаритна сільськогосподарська техніка. Але перші коштують дорого, а другі можуть не виконати усіх поставлених завдань в силу малопотужного двигуна. На прикладі моделей із каталогу agrotechnika.com.ua/mototractory розкажемо, коли такі трактори будуть доречні і чому інколи немає сенсу переплачувати.

Чим відрізняються трактора між собою

Багато фермерів досі плутають мототрактор і мінітрактор. Однак різниця є і вона на обличчя. Зокрема, трактора відрізняються двигуном: в мото – він одноциліндровий, в міні – двоциліндровий і більше.

Однак є й інші відмінності.

  • Мототрактори виконані на базі мотоблока з посиленою рамою, мінитрактори – повноцінні малогабаритні трактори.
  • Мінітрактори зазвичай обладнані повним приводом, в мототракторах – КПП передньо- або задньопривідна.
  • В силу різниці моторів, мототрактора часто досягають максимальної потужності в 24 кінських сили, тоді як минитрактора можуть бути 50 сильними і вище.

В іншому ж машини ідентичні. Навіть по дизайну рідко відрізняються.

Так коли ж краще мототрактор

Як правило, мототрактора добре себе показують в малих господарствах, фермах, садах і в рамках інших невеликих територій, де важливі більше функції, ніж величезна продуктивність.

мототрактор у господарстві
мототрактор у господарстві

Розмір оригіналу:   1208x698
Тип: jpg   Дата:

Наприклад, класичний мототрактор, на мотив знаменитого Скаут Т-15, добре покаже себе на городі – зможе допомогти обробити грунт за допомогою грунтофрези або плуга, провести посівні роботи і значно скоротити час на зборі врожаю.

Також за допомогою малогабаритного трактора можна спокійно прибрати територію від сміття та снігу взимку. Просто обладнайте його лопатою-відвалом, граблями і мітлою. Таким чином, він стає ще й відмінною машиною для проведення комунальних робіт. Власне, саме тому мототрактора воліють багато комунальників в малих і великих містах.

Особливості мототрактора

В обслуговуванні мототрактори значно простіші повноцінних мінітракторів. Навіть якщо у вас немає особливого досвіду роботи з аналогічною технікою, то за допомогою інструкції можна легко замінити розхідні матеріали – фільтри, масло і таке ін.

А ще для мототрактора не потрібні права, тоді як після придбання минитрактора вам обов'язково потрібно буде зареєструвати машину і отримати відповідний дозвіл для керування нею. Звичайно, це стосується більшою мірою тих, хто не збирається покидати межі свого двору/села.

Як бачимо, не обов'язково брати дорогий мінітрактор, якщо у вас недостатньо велике господарство. Навіщо переплачувати за невживані потужності, коли можна заощадити на придбанні цілком гідної техніки для індивідуально вашого господарства.

3 жовтня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук