Подорож в Ізраїль може стати одним з самих захоплюючих моментів вашого життя. Такої концентрації історії, релігії як тут, немає, напевно, у всьому світі. Якщо ви їдете в Ізраїль на строк до 90 днів, то віза вам не потрібна. Інакше потрібно дізнатися, як і де оформити візу детальніше. Розглянемо декілька простих, але життєво важливих порад, які допоможуть туристові в цій далекій і жаркій країні не потрапити в серйозні переробки.
поради туристам, що їдуть в Ізраїль
поради туристам, що їдуть в Ізраїль

Розмір оригіналу:   800x620
Тип: jpg   Дата:

Фотографії. Безумовно, у кожного туриста з собою є хоч би “мильниця”. Проте слід утриматися від фотографування військових, ортодоксальних євреїв, особливо дітей. Заборона діє і на громадські будівлі, транспортну інфраструктуру. Усі попереджувальні написи ви знайдете в цих місцях.
Пересування і відпочинок по суботах. У євреїв субота завжди вихідний день: не працює громадський транспорт, кафе, ресторани. Намагайтеся проводити суботу в місцях, які не залежать від роботи єврейського персоналу. Навіть паління в громадському місці може бути сприйняте як образа почуттів вірян.
Пам’ятайте, що якщо ви їдете в Ізраїль на термін, що перевищує 90 днів, то потрібне оформлення візи. У цьому допоможе візовий центр.
Безпека. Майте на увазі, що знаходячись поблизу однієї з гарячіх точок, в Ізраїлі вживаються безпрецедентні заходи безпеки на шкоду правам людини. Обшук на вулиці, при вході в магазин або будь-яку громадську будівлю тут норма. Завжди бездоганно виконуйте вимоги поліцейських та військових. Не думайте, що питання про наявність у вас бомби жартівливе. “Гумористи” можуть провести багато часу в ізоляторі, піддававшись догляду. З цієї ж причини ніколи не залишайте свої речі без нагляду в громадських місцях. Самі того не бажаючи, ви спровокуєте паніку і виклик саперної бригади.
Їжа. Євреї їдять тільки кошерну їжу, яка схвалена релігійними постулатами і не оскверняє душу і тіло вірянина. У список виключених товарів потрапляють морепродукти, свинина. Завжди цікавтеся у адміністрації кафе, ресторану, яку кухню вони представляють.
Вода. Надзвичайно жаркий клімат Ізраїлю для непідготовлених туристів з України може стати серйозним випробуванням. Обезводнення і теплові удари – повсюдне явище. З цією метою ще в офісі туроператора вас почнуть інструктувати про необхідну наявність мінімум 2 літрів води з собою в сумці.
Це найважливіші практичні поради, окрім вибору туру в Ізраїль, для туристів цієї країни.

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук