гірськолижні курорти
гірськолижні курорти

Розмір оригіналу:   300x300
Тип: jpg   Дата:

Активний спорт завжди є однією із складових міцного здоров’я. Тому, багато людей віддають перевагу зимовому відпочинку, а точніше – гірськолижному, підкорюючи снігові схили прекрасних гірськолижних курортів.
Отже, список кращих гірськолижних курортів :
Вістлер Блекомб в Канаді – гірський район для привілейованого місця для відпочинку.
Траси і спуски – у чудовому стані. Нагадаємо, що в 2010 році тут проводилися зимові Олімпійські ігри. Великий перепад висот, розвинена туристична індустрія і гастрономія на будь-який смак – ось що є візитною карткою курорту.
Окрім лиж можна здійснювати піші прогулянки, поїздки на велосипедах, розважатися у вечірніх клубах. У Вістлері безліч пансіонатів і дитячих клубів.
Досвідчені інструктори навчають катанню на гірських лижах і сноуборду. А маленькі діти будуть раді великій кількості безлічі зимових ігор.
Швейцарське село Церматт – це один з найвідоміших і найбільш часто відвідуваних туристичних курортів. Церматт розташувався в тихому і миролюбному куточку кантони Вале, у безпосередній близькості від однієї з найбільших природних пам’яток гори Маттерхорн. Клімат – м’який. Тут немає машин. Другий за величиною у світі перепад висот і затяжні снігопади – характерні риси.
Оздоровчі процедури, катання на гірських лижах і сноуборді, тобогган, можливість здійснювати піші прогулянки, поїздки на велосипедах, розважатися в клубах – ось чим можна скористатися на курорті.
На курорті є гірськолижні школи і дитячі клуби.
Валь-Торанс, Франція – один з найвищих в Альпах. Різноманітність гірськолижних трас : і для професійні, і для початківців, і для дітей і пенсіонерів.
Курорт пов’язаний ланцюжком підйомників, що сполучають три селища : Куршавель, Мерибель і Валь-Торан. Цей регіон катання налічує близько 600 км.
Швеція і її гірськолижні курорти. Традиційно, Швеція вважається країною, де природні умови дозволяють займатися практично будь-якими видами зимового спорту і відпочинку. Нині там є більше ста гірськолижних курортів, кожен з яких може бути чим-небудь цікавий для туристів.
Краще всього починати з простіших і доступніших. Знайти такі курорти буде зовсім нескладно і отримати детальну інформацію про них можна в туристичних агентствах. Відсутність високих гір в Швеції прекрасно компенсується тривалим сезоном, наявністю сноуборд-парков і трас для бігових майже на кожному курорті.
Маммот – гірськолижний курорт в США, який відомий цілорічним катанням. Цей курорт більше підійде для хлоп’ят: нескладні лижні траси ведуть до двох головних лижних баз. Тут відмінна школа для початківців. Маммот можна віднести до одного з кращих сімейних гірськолижних курортів.

3 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук