курорти Ізраїлю
курорти Ізраїлю

Розмір оригіналу:   300x212
Тип: jpg   Дата:

Чотири теплі моря (включаючи Мертве і Галілейське) і сонячний клімат, шикарні пляжі і унікальна природа, шумні міста і безліч древніх пам’ятників, а також маса можливостей різноманітного відпочинку і лікування – Ізраїль воістину є прекрасним місцем для відпочинку. Тут сама природа піклується про людину, благотворно впливаючи на його дух і тіло, а святі місця в стократ посилюють цю дію – подорожуючи по Ізраїлю, людина немов набуває другої молодості. Таких понять, як “низький або ж високий” сезон в Ізраїлі не існує, адже завдяки своєму розташуванню з сім’ю кліматичними зонами, подорожувати по країні можна у будь-яку пору. Питання тільки в тому, куди саме краще поїхати.
Одним з найбільш популярних серед мандрівників курортів являється ізраїльська столиця Тель-Авів. І дійсно, в цьому місті ви знайдете самі кращі пляжі на Середземному морі, найвищий рівень сервісу, безліч розваг і усе, що потрібно для комфортного відпочинку. Тут ви можете придбати тур не лише в столицю цієї дивної країни, але і у безліч інших курортів Ізраїлю, наприклад, в Ейлат – місто, яке чудово підійде для тих, хто давно мріяв про відпочинок на узбережжі Червоного моря. Цей прекрасний курорт славиться чудовими кліматичними умовами і відмінно розвиненою інфраструктурою.
Ви не пошкодуєте, якщо відправитеся на курорт Нетанія, пляжна зона якого перевершує навіть столицю. До речі, недалеко від цього середземноморського міста знаходяться цілющі джерела, біля яких споруджений великий Спа-центр. Ну, і, звичайно ж, варто відпочити на узбережжі Мертвого моря, де ви знайдете безліч курортів з відмінно розвиненою інфраструктурою і усіма умовами для відпочинку – тут ви зможете і прекрасно відпочити, і оздоровитися.

3 лютого 2014

Автор:

Кращі курорти Ізраїлю Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук