Погодьтеся, напевно, немає способу провести новорічні канікули найбільш запам’ятовуючимися та цікавими, чим відправитися в подорож по красивих місцях планети. А ось вибір напряму – питання досить серйозне і все залежить, звичайно, від особистих переваг. Одні мріють про чарівну зимову казку з снігом, морозним повітрям і катанням на ковзанах і лижах, а комусь так хочеться відчути дух екзотики і поніжиться на морському узбережжі під променями жаркого сонця. Хочете насолоджуватися пляжним відпочинком взимку – вирушайте у Бразилію!
пляжі Бразилії в січні
пляжі Бразилії в січні

Розмір оригіналу:   630x390
Тип: jpg   Дата:

Бразилія – країна з величезною кількістю унікальних архітектурних пам’ятників, країна, де величні гори і водоспади є сусідами з пишними тропічними лісами, а білосніжні пляжі – з величезними, шумними мегаполісами. Клімат в цій країні – типовий для тропічних країн, хоча і розрізняється в деяких районах. Найбільш холодний і сухий сезон триває з червня по вересень, а середня температура грудня-лютого складає близько 26°С, тому, відпочинок у Бразилії в січні на узбережжі океану буде найбільш комфортним.
Бразилія – справжній райський куточок, який подарує вам море сонячних, теплих і незабутніх днів. Найвідоміші пляжі у Бразилії розташувалися в Ріо-де-Жанейро. Копакабана – це один з найпопулярніших пляжів світу, бразильці називають його “Принцеса моря” і вважають це місце кращим для туристів із-за безлічі розваг на будь-який смак і великої кількості готелів. Тисячі людей щодня бувають тут і, до речі, цей район – найбільш зручна відправна точка на усі екскурсії.
кращий пляж Бразилії - Копакабана
кращий пляж Бразилії - Копакабана

Розмір оригіналу:   630x375
Тип: jpg   Дата:

Шикарний район Іпанема відомий на весь світ. Тут розташовані культурні і розважальні центри, готелі будь-якої цінової категорії і розкішна шопінг-вулиця. У 50-60х роках минулого століття саме на пляжі Іпанема народився один з найкрасивіших і знаменитіших музичних бразильських стилів – Боса Нова. Свого часу декілька молодих людей танцями вирішили відмітити Новий рік і говорять, що саме це і стало прообразом всесвітньо відомого карнавалу.
Ще один відомий пляж – Лебнон, вважається, що загорати на Лебноні – хороший тон. Тут ви знайдете величезну кількість ресторанів і клубів, де можна чудесно провести час. Пляж Барра-ді-Тіжука є найпротяжнішим пляжем в Ріо. Це ідеальне місце для віндсерфінгу і інших водних видів спорту. Менш відомі такі пляжі, як Ботафогу, Пепіно-сан-Конраду, Відігал, Грумарі, Леме, Арпоадор, проте це зовсім не означає, що вони гірше прославленого Копакабани.

1 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук