Круїзи і алкоголь
Круїзи і алкоголь

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Дослідники Великобританії, провівши опитування 1200 респондентів, надали цікаві факти: виявляється під час круїзів туристи випивають більше алкоголю, чим під час інших видів подорожей.
Питання досліджень стосувалися проведення часу на борту під час круїзу. З’ясували, що в круїзі алкоголь п’ється легше і у великих кількостях, чим зазвичай. 44% опитаних заявили, що на судні вони випивають від 5 до 8 алкогольних напоїв в день. Ще 13% повідомили, що здатні випити і більше, пише Independent.
Цікавий факт упізнали дослідники: люди, що приймали в опитуванні, завірили, що споживання алкоголю у великих кількостях допомагає їм почувати себе у безпеці знаходячись в морі. Це суперечить дослідженням ФБР США, що доводять, що алкоголь провокує велику частину злочинів під час круїзів.
Нещодавно компанія Crystal Cruises оголосила про запуск круїзів, працюючих за системою all, – inclusive. Royal Caribbean також перестала стягувати плату за алкогольні напої на борту. Подібні пропозиції викликали критику з боку організацій по боротьбі з алкоголізмом. Проте велику частину мандрівників туристичні компанії залучають до своїх маршрутів саме безкоштовними напоями. І від подібної практики ніхто не збирається відмовлятися.

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук