Крижаний готель
Крижаний готель

Розмір оригіналу:   590x394
Тип: jpg   Дата:

Крижані готелі – незвичайний вид зимового туристичного відпочинку. Такі готелі споруджуються в північних країнах, а з настанням першої весняної відлиги, на жаль, тануть, як би ні дивовижна була їх архітектура.
Крижаний готель ICEHOTEL, що знаходиться в Юккасъярви (шведська Лапландія), маленькому містечку в 200 км на північ від полярного круга, відомий на весь світ, хоча спочатку готель був просто вимушеною необхідністю.
Цього року найбільший у світі крижаний готель, зробленою повністю з льоду, відкриється 7 грудня. Щорічно художники і архітектори відновлюють його з льоду місцевої річки міста : будівельники працюють з крижаними брилами величезного розміру і через місяць несамовитої роботи – вирізування, випилювання, висікання і, ймовірно, поглинання шнапсу – виходять Крижаний готель і Крижаний бар.
Уперше Icehotel був побудований в 1992 році і за 20 років пройшов шлях від невеликого голку до розкішного палацу з льоду і снігу площею 5500 квадратних метрів.
Температура усередині готелю впродовж зимових місяців зберігається на рівні (- 5°С). Окрім номерів, усі меблі в яких зроблені з льоду, Icehotel пропонує постояльцям крижаний бар і крижану каплицю, в якій можна укласти брак. Також комплекс організовує сафарі на снігоходах, тури для спостереження за північним сяйвом і прогулянки на собачих і оленячих упряжках.
Вартість проживання в Icehotel – від 3200 шведських крон (370 євро) за двомісний номер в добу

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук