Список типових місць для проведення медового місяця часто обмежується Францією або Мальдівами. Якщо хочеться чогось незвичайного, доведеться змінити свої погляди на романтику. Пропонуємо огляд недооцінених місць, які здатні задовольнити широкий спектр смаків.
Тоскана – для любителів самоти і романтики
У Тоскані – області в центральній Італії – є можливість орендувати будинок, щоб усамітнитися у пошуках гармонії. Місцевий ландшафт заповнений оливковими гаями, виноградниками, долинами і пейзажами, які надихали багато відомих художників, включаючи да Вінчі і Рафаеля.
Тоскана
Тоскана

Розмір оригіналу:   670x427
Тип: jpg   Дата:

Тоскана залишається практично незмінною упродовж віків і, безумовно, виправдовує звання одного з найтихіших куточків Італії. Медовий місяць тут підійде тим, хто бажає відкрити для себе місцеве вино і вишукані блюда з трюфелів.
Окрім цього, можна орендувати човен і прокотитися уздовж узбережжя або ж відправитися у Флоренцію, Пізу і Сієну – одні з середньовічних міст, що прекрасно збереглися.
Токіо – для тих, хто цінує чарівність Азії
Часто забутий як напрям для медового місяця, гігант-мегаполіс Токіо – альтернатива усім “побитим” маршрутам. Місто славиться любов’ю до сучасних технологій і незвичайних тенденцій, але воно також наповнене духовністю і древніми традиціями.
Храм Асакуса
Храм Асакуса

Розмір оригіналу:   670x427
Тип: jpg   Дата:

Можна відвідати один з екзотичних фестивалів або традиційних храмів. Для одноденної романтичної поїздки можна вибрати храм Асакуса або красиві сади імператорського палацу. У Токіо є готелі, що пропонують розкішні інтер’єри, процедури дзен-спа і бездоганну східна гостинність.
Круїз по Рейну – для відпочинку і огляду пам’яток
Круїз по річці Рейн – це варіант для більш традиційного медового місяця. Нові круїзні лайнери дозволяють відпочити у фешенебельних каютах. Просторі кораблі з сучасним інтер’єром, спа-центрами і уважним персоналом задовольнять навіть вимогливих молодожонів.
Круїз по Рейну - незвичайний спосіб провести медовий місяць
Круїз по Рейну - незвичайний спосіб провести медовий місяць

Розмір оригіналу:   670x427
Тип: jpg   Дата:

Класичний маршрут круїзу припускає відвідування відразу декількох країн – Бельгії, Голландії, Франції, Німеччині і Швейцарії, що не може не радувати любителів європейської класики.
Танго у Буенос-Айресі
Спекотливий Буенос-Айрес за багатьма показниками можна назвати ідеальним місцем для медового місяця, а танго – невід’ємною культурною частиною міста. Варто провести декілька днів для удосконалення своїх танцювальних навичок, а потім, увечері, постежити за танцюристами.
танго у Буенос-Айресі
танго у Буенос-Айресі

Розмір оригіналу:   670x427
Тип: jpg   Дата:

У перервах між уроками танців можна відкрити для себе Буенос-Айрес ще і як місто з прекрасною кухнею і винами. А пізніше рекомендується відправитися до водоспадів Ігуасу або прямо на південь, в дивовижні нетрі Патагонії.
Швеція – медовий місяць в іглу
У шведській Лапландії сучасні іглу приймають гостей з грудня до середини весни. Ми писали про відпочинок в цих місцях тут. Іглу зроблені із скла, тому у постояльців є можливість насолоджуватися зірками і красою північного сяйва.
Вікна такого іглу не можуть покритися памороззю – це результат багаторічної праці розробників. Головними вечірніми розвагами тут є гарячі сауни і крижані ополонки.

16 вересня 2015

Автор:

Куди поїхати у весільну подорож: незвичайні місця для медового місяця Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук