відпочинок в жовтні
відпочинок в жовтні

Розмір оригіналу:   280x200
Тип: jpg   Дата:

Мало хто з нас для своєї відпустки вибирає місяць жовтень – більшість намагається відпочити в літню пору. Але така можливість є не у усіх, хоча через це засмучуватися не варто, адже жовтнева відпустка може стати надзвичайно приємною, якщо відправитися в одну з теплих країн.
Так, подорож в Таїланд в середині осені незмінно порадує шанувальників екзотики, які зможуть помилуватися дивними пейзажами, насолодитися пляжним відпочинком і вдатися до усіляких розваг. Правда, майте на увазі, що в жовтні в Таїланді бувають дощі, хоча вони, навряд чи стануть серйозною перешкодою, адже ці дощі теплі, нетривалі і бувають зазвичай вночі. Наступний напрям, який підходить якнайкраще для жовтневої відпустки, – це Єгипет. Комфортна температура і повітря і води, відмінні пляжі, чистісіньке море, хороший сервіс і що важливо – невисокі ціни на путівки порадують, мабуть, усіх без виключення.
Відправитися відпочивати в жовтні стоїть також в ОАЕ, адже в цей час в самому розпалі курортний сезон – температура повітря близько 36 С°, а води – 28 С°, так, що покупатися в морі і позагорати вам, звичайно ж, вдасться. Правда, будьте акуратніше і вживайте заходи захисту, щоб шкіра не згоріла під обпалюючими променями сонця. По-справжньому літня погода в жовтні стоїть і в Тунісі, де, до речі, відпочинок обходиться абсолютно недорого. Ще один цікавий варіант для жовтневого відпочинку – це Кіпр. В цей час тут немає жари, що виснажує, температура повітря близько 27 С°, а води – 25С°, погодьтеся, за таких умов можна знаходитися на пляжі практично весь день і не згоріти, а покритися рівним, красивим загаром.
Є ще немало туристичних напрямів, прекрасно підходячих для відмінного проведення часу в жовтні і у будь-якій хорошій туристичній компанії вам їх можуть запропонувати з повним описом можливостей, так що цікавтеся і вибирайте свій варіант.

18 вересня 2015

Автор:

Куди поїхати відпочивати в жовтні? Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук