Італія – країна, в якій кожен знайде для себе відпочинок за смаком. Не виключення і діти, для яких на численних курортах Італії є і маса розваг, і спеціально улаштовані пляжі з пологим спуском, і навіть лікувальний відпочинок.
Пляжний відпочинок для дітей
Центральне місце для сімейного відпочинку займає Ріміні. Пляжі цього курорту славляться мілководдям, що так важливо для відпочинку з дітьми, крім того, невелика глибина дозволяє освоїти техніку плавання навіть найменшим мандрівникам. Окрім пляжів, Ріміні славиться і своїм аквапарком – “Аквафан”, який, звичайно, так подобається дітям.
На другому місці за популярністю йдуть курорти Річчоне, Червія і Мілано-Маріттіма. Усе це регіони, які можуть похвалитися відмінною інфраструктурою, красивою природою і помірними цінами.
Пляжний відпочинок в Італії
Пляжний відпочинок в Італії

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Розваги для дітей
Італія пропонує своїм туристам досить різноманітний набір послуг і розваг, які будуть цікаві дітям різного віку.
Обов’язково варто відвідати один з розважальних парків країни – “Піннокіо”, “Мірабіландія”, “Фіабіландія”, “Етналенд”.
Парк “Піннокіо” розташований недалеко від Флоренції і включає декілька комплексів. Як не важко здогадатися, парк повністю присвячений забавній ляльці з довгим носом і її захоплюючим пригодам.
Парк Піннокіо в Італії
Парк Піннокіо в Італії

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Парк “Мірабіландія” входить в трійку найбільших парків атракціонів в Європі, разом з французьким Діснейлендом і Портом Авентурою.
Парк Мірабіландія в Італії
Парк Мірабіландія в Італії

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

А для діточок молодшого дошкільного віку буде цікаво побувати в “Фіабіландії”, яка знаходиться в Ріміні. Це парк, який схожий на казку з усіма знайомими малюкам казковими героями. Крім того, тут можна скупатися в морі жабенят, або перекусити в тіні баобабів. Наприкінці, буде не зайвим відірватися на дитячій дискотеці без батьків.
“Етналенд” знаходиться на Сицилії і включає аквапарк, зоопарк і крокодилові гірки.
Етналенд в Італії
Етналенд в Італії

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Втім, в Італії цікаві і її культурні міста, які зберігають в собі спадщину країни, – Венеція, Флоренція, Рим. Правда, відвідати їх усі, буде під силу лише дітям старшого віку. Для малюків же, буде достатнім побувати на екскурсії в Ріміні, в парку мініатюр, який так і називається, – “Італія в мініатюрі”.
парк *Італія в мініатюрі*
парк *Італія в мініатюрі*

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

 
Продовжуючи знайомство з історією країни, буде цікаво заглянути в музей dei ragazzi, який розташований усередині палацу Веккьо у Флоренції. Цікавий він тим, що тут постійно ставлять досліди і проводять експерименти, в ході яких розгадуються таємниці і непізнані місця.
А ось музей La Citta dei bambini в Генуї, розрахований на дітей від 3 до 12 років. Аналогічний музей в Мілані, зберігає колекцію іграшок, які виготовлялися в Італії в різні епохи.
До речі, музей іграшок є і в Неаполі. У музеї Citta della scienza di Napoli зберігається більше 1500 експонатів, у тому числі і колекція костюмів, а також знаряддя ремісничої майстерності.
Відпочинок на озері Гарда
Найкрасивішим місцем в Італії, де ви можете провести свій відпочинок з дітьми, являється озеро Гарда, яке розташоване поряд з Альпами.
Тут є сусідами скелі з пляжами, оточені лісом. На додаток до чарівної краси природи, тут знаходиться парк розваг “Гарделенд”, який перевершив своїми розмірами навіть Діснейленд, хоча створювався на його подібності.
Обійти увесь парк за один день не вийде, втім, як і насолодитися Альпійськими пейзажами. Тому, краще всього підібрати для себе варіант розміщення прямо тут, на озері. Найпопулярнішим видом розміщення являється оренда вілли, яка обійдеться в середньому близько 2000 євро на тиждень.
озеро Гарда
озеро Гарда

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Італія – країна, яка дарує максимум можливостей для вашого відпочинку, як магніт тягне сюди знову і знову і дорослих і дітей. Адже, мабуть, складно знайти на землі ще одно таке ж місце, яке здатне духовно збагатити, подарувати стільки яскравих вражень і зарядити енергією на увесь рік, що залишився.

7 листопада 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук