Туреччина є одним з найбільш популярних і улюблених туристичних напрямів серед українців. Нічого дивовижного в цьому немає, адже там є все, що треба для успішного відпочинку: прекрасні пляжі, відмінні готелі, фантастична погода, тепле море, цікаві пам’ятки і захоплюючі дух пейзажі, такі, як наприклад, можна побачити на водоспадах Куршунлу і Дюден. Це найкрасивіші і знаменитіші водоспади Туреччини, про які ми і хочемо вам сьогодні трохи розповісти.
водоспади Куршунлу
водоспади Куршунлу

Розмір оригіналу:   670x410
Тип: jpg   Дата:

Дюденські водоспади і Куршунлу утворені річкою Дюден (Duden Çayı) і розташовані недалеко від Анталії. Попри те, що неподалік, мабуть, знаходяться кращі курорти Туреччини, відвідувачів там порівняно трохи. Так на верхньому водоспаді Юкарі Дюден Шелалеш (11 км на північ від міста), де побудовані декілька чайних і розбитий мальовничий парк, відпочивають в основному жителі Анталії, які вибираються сюди на вихідні.
Вода тут струмує широким і дуже вражаючим потоком води, а додатковою пам’яткою є можливість побачити внутрішню частину каскадів. Потрапити на Верхній водоспад можна на рейсовому мікроавтобусі №78, який відходить від главпочтампу Анталії, або ж забронювати місце в організованій екскурсії.
водоспад Дюден
водоспад Дюден

Розмір оригіналу:   1155x782
Тип: jpg   Дата:

Другий, нижній водоспад Асагі Дюден Шеласі, на жаль, можна побачити лише з моря, тому як річка в цьому місці недоступна із-за обриву. Каскадний водоспад, заввишки 60 метрів, розташований між містом і пляжем Лара, і єдиний спосіб, щоб насолодитися цією пам’яткою являється екскурсія на катері або яхті навколо затоки Анталії. Вартість таких екскурсій не повинна перевищувати 15-20 доларів США.
водоспад Дюден
водоспад Дюден

Розмір оригіналу:   670x410
Тип: jpg   Дата:

Проте найбільш популярним серед туристів і місцевих жителів Анталії є водоспад Куршунлу. Він розташований приблизно в 13 км на північний схід від міста. Насправді водоспад складається з двох етапів, які створюють декілька великих і дрібних потоків. Вода тече через каміння, які покриті дикою рослинністю, що тішить око і є хорошим фоном для барвистих фотографій. Добратися туди можна також на мікроавтобусі з Анталії, що курсує у напрямі міста Аксу.
водоспад Куршунлу
водоспад Куршунлу

Розмір оригіналу:   670x410
Тип: jpg   Дата:

Як на верхньому водоспаді Дюден, так і на Куршунлу найбільше людей спостерігається по вихідних, які проводять час в місцевих чайних, пабах і невеликих ресторанчиках. Тому, якщо ви хочете просто помилуватися красивою природою, рекомендуємо вирушати на екскурсію по буднях.

2 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук