курси англійської мови
курси англійської мови

Розмір оригіналу:   670x470
Тип: jpg   Дата:

Здається, англійці навмисно потурбувалися про те, що­б максимально ускладнити життя тим, хто хоче опанувати їх мову. Іноді взагалі здається, що письмовий англійський і англійський усний – це дві абсолютно різних мови. Не випадково жартуючи говорять, що англича­нин пише “Манчестер”, а вимовляє – “Ліверпуль”.
Уявіть собі : Вас чекає поїздка в Америку або Єв­ропу, де практично усі говорять по-англійськи, а Ви в цій мові – майже нуль. Що робити?
Чи так: відкривається міжнародна програма обміну, і Ви, маючи усе необхідне, щоб стати одним з кандидатів (відмінна освіта, великий досвід роботи, перспективна посада), боїтеся не пройти відбірковий тур. Як поступити?
З чого почати? У Вас в руках – відповідь на ці питання. Пройшовши курси англійської мови для початківців від www.smile-school.kiev.ua Ви будете готові спілкуватися по-англійські на рівні, достатньому для вирі­шення тих питань і проблем, які обов’язково виникнуть у Вас в процесі поїздки в Америку або Європу, під час спілкування з англомовними колегами, партнерами і друзями. Яким буде результат?
Ви навчитеся вимовляти і читати англійські слова та речення. Ваш базовий словарний запас буде становити більше 1200 одиниць.
Комунікативна методика, на основі якої створені учбові програми і курси англійської мови, припускає засвоєння англійського через спілкування, таким чином, кожне слово, кожна граматична структура даватимуться через ситуації спілкування, щоб ви знали, коли і як краще їх спожити. Навіть початкове навчання англійського припускає не просто вивчення алфавіту і декількох десятків висмикнутих з контексту слів, а вивчення англійського для певних ситуацій: знайомство, обговорення інтересів, похід в магазин, розмова по телефону.
Таким чином, Вами будуть засвоєні основні грама­тичні конструкції і розмовні “кліше”, необхідні для повноцінного спілкування по-англійськи. Ви відпрацюєте основну розмовну лексику, граматику і фразеологію в учбово-тренувальних діалогах і вправах. Цього цілком достатньо, щоб почувати себе комфортно і упевнено в чужій країні, яка таким чином стане і Вашою, принаймні в мовному відношенні.
І наприкінці. Швидше за усіх починають говорити ті, хто активно застосовує англійський не лише на уроках. Це може бути що завгодно: перегляд простих мультфільмів, читання адаптованих книжок-коміксів, спілкування на англійських форумах. Почніть з малого: поміняйте в налаштуваннях телефону мову з української на англійську, нехай це буде ваш перший крок в захоплюючий світ англійського!

7 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук