вивчення англійського
вивчення англійського

Розмір оригіналу:   240x160
Тип: jpg   Дата:

Ви вже вирішили ким хочете стати? Чого хочете досягти в житті? У Вас є заповітна мрія про безмежні туристичні подорожі або Ви бажаєте почати свій бізнес за кордоном? Так або інакше, знання мови на просунутому рівні буде потрібне для Вас для досягнення будь-яких цілей, як професійних, так і особистих.
Не вірите? По-перше, при прийомі на роботу одним з найважливіших критеріїв нині є знання англійської мови і вільне володіння нею як у сфері бізнесу, так і в повсякденному житті. Саме від цього залежатиме, чи отримаєте Ви бажану посаду, і яку заробітну плату Ваш майбутній працедавець зможе Вам запропонувати. По-друге, будучи міжнародною мовою спілкування, англійський допоможе Вам у будь-якій ситуації під час туристичних подорожей, оскільки Ви будете здатні вільно спілкуватися з місцевими жителями. Таке знання не лише доставить Вам комфорт і зручність, але і нескінченне задоволення від спілкування з людьми, а також подарує Вам багато знайомств по всьому світу! По-третє, якщо Ви бажаєте почати свою справу за кордоном, то знання англійського, як засобу спілкування з іноземними партнерами стане незамінним і безцінним.
курси в школі Smile School
курси в школі Smile School

Розмір оригіналу:   240x160
Тип: jpg   Дата:

Проте більшість людей думають, що дуже непросто почати вивчення англійського, маючи лише базові шкільні знання або не маючи таких взагалі. Це неправда! Так, мовна школа Smile School пропонує Вам допомогу в цій нелегкій, але такій цікавій і потрібній справі! Більш детальну інформацію про курси англійської мови в школі Smile School можна отримати на їх офіційному сайті smile-school.kiev.ua.
Мовні курси у Smile School - це не нудні заняття з вивчанням граматичних правил і виконання нескінченним вправ. У Smile English School Вам пропонують на вибір велику кількість розвиваючих і прогресуючих програм і методик, за допомогою яких Ви не лише закохаєтеся в англійську мову, але і зрозумієте : учити англійський – це не праця, а радість і задоволення!
Розмовний англійський для туристів
Без розмовного англійського туристові не обійтися, особливо, якщо Ви летите не в країни, де місцеве населення зважаючи на масовий і регулярний наплив туристів вже вивчили деякі фрази зрозумілі нам. Так, в Туреччині і Таїланді англійський для туристів зараз зовсім не обов’язковий. Ви вже цілком зможете стерпно і без утруднень добратися з аеропорту, заселитися в готель, поїсти і з’їздити на екскурсію зовсім без знання англійського. А володіння навіть азами розмовної англійської мови дозволить Вам провести відпочинок в цих країнах легко і невимушено, з почуттям власної гідності і переваги над оточенням.
розмовний англійський
розмовний англійський

Розмір оригіналу:   240x160
Тип: jpg   Дата:

Зовсім інша справа йде з країнами, які ще не стали “меккою” вітчизняного туризму. Зокрема без хорошого розмовного англійського для туристів буде проблемою нормально відпочити в Європі, США і Мексиці, на островах Бору-бору і в Новій Зеландії. При відвідуванні цих країн хоч би азами англійського, але варто володіти.
Вивчення англійської мови – це комплексний процес, він не полягає тільки в запам’ятовуванні якихось слів, розмовний англійський – це передусім навички говорити правильно у відповідних ситуаціях. Говорити правильно – це означає, що Вас повинні розуміти. Відповідно і користуватися англійським треба так, щоб і в розмові і при листуванні Вас розуміли. Добре вивчити мову можна як самостійно, так і на курсах англійської мови в Києві, головне, щоб у Вас була чітка мотивація до вивчення. Якщо її немає – то треба терміново придумати навіщо Вам потрібний англійський і тоді навчання піде як по маслу.
Вибирайте будь-яку форму навчання, найцікавішу для Вас, приходьте  в мовний центр Smile School! Гнучкий розклад занять, відкритий вибір тем і заходів зробить Ваше навчання в мовному центрі Smile School нескінченно приємним, насиченим і продуктивним!

22 січня 2015

Автор:

Курси англійської мови в Києві в школі Smile School Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук