ліхтарик на кепку
ліхтарик на кепку

Розмір оригіналу:   990x680
Тип: jpg   Дата:

Ніч – це така річ, яку не запобігти. Але навіть вночі життя цілком може бити ключем. І багато людей якраз віддають перевагу розміреному нічному життю над бурхливим денним. Саме для них створений світлодіодний ліхтарик, який кріпиться до козирка кепки.

Спектр застосування цього технологічного ліхтарика просто величезний. Вдень це звичайний ліхтарик, який можна застосовувати для підсвічування чого-небудь. Але як тільки трохи стемніє, тоді ліхтарик на кепку відкриває перед вами усі свої можливості.

Багато дій, навіть найпростіших, в темряві можуть виявитися неймовірно складними через відсутність освітлення. Але кепка на яку прикріплений ліхтарик елементарно виключає цю проблему. З нею вам по плечу будь-які дії, навіть самі скрупульозні.

ліхтарик на кепку
ліхтарик на кепку

Розмір оригіналу:   990x680
Тип: jpg   Дата:

З нею зручно ходити в похід. І дрова напотемки знайти легше, і з картою звіритися у будь-який момент можна, і за ледве помітним поплавцем стежити не складе труднощів. Та і читати в темряві, маючи такий ліхтарик на кепці, легше за просте. Особисто я буду замовляти собі такий ліхтарик хоч би заради того, щоб не припиняти процес читання, коли в потягу після одинадцяти вимкнуть основне освітлення. Упевнений, кожен без зусиль знайде безліч способів застосування такого ліхтаря для кепки особисто для себе. Креатив не обмежений.

Крім того, творці цього ліхтаря не звернули на згубний шлях багатьох виробників ліхтариків, вони дуже ретельно продумали дизайн, який багатьом сподобається та підійде, що сильно розширює потенційну купівельну аудиторію продукту. Розробники потурбувалися і про автономну роботу, тільки уявіть, що цей ліхтарик може працювати безперервно близько 48 годин, а для економії заряду батареї передбачений режим включення трьох світлодіодів замість п'яти.

18 травня 2016

Автор:

Ліхтарик на кепку для прибічників нічного способу життя Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук