ліс грецького Лесбосу
ліс грецького Лесбосу

Розмір оригіналу:   550x372
Тип: jpg   Дата:

У попередньому списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО опинився знаменитий Скам'янілий ліс грецького острова Лесбос. Усі необхідні процедури по внесенню цього неповторного пам'ятника природи в список були розпочаті ще минулого року, проте закінчили їх лише в цьому.

Відмітимо, що щороку на острів приїжджають тисячі мандрівників, щоб поглянути на цей унікальний ліс. Немало туристів з України.

Якщо ви теж хочете подивитися на цей природний пам'ятник, то вам спершу необхідно зробити візу шенген. До речі, швидко оформити шенгенську візу можуть в компанії "За кордон за кермом". З нею ви зможете подорожувати не лише по Греції, але і по іншим країнам Європи : Іспанії, Фінляндії, Італії і так далі.

Що стосується списку Всесвітньої спадщини, то в Греції Конвенцію ЮНЕСКО про охорону пам'ятників підписали в 1981 році. Головна мета цієї організації полягає в захисті культурних і природних пам'ятників від знищення і зміни будь-якого роду, щоб зберегти їх для майбутніх поколінь людей.

На даний момент часу в цьому список входять вісімнадцять пам'яток Греції. У попередньому списку окрім Скам'янілого лісу міститися ще чотирнадцять архітектурних і природних грецьких пам'ятників.

Скам'янілий ліс оголошений природним пам'ятником і включений до територій мережі, що охороняються, Натура 2000. Він також знаходиться під захистом конвенції Барселони в повній відповідності з усіма вимогами конвенції Європи про ландшафт. У цьому районі можна простежити геологічну еволюцію Егейської області упродовж трьохсот мільйонів років.

9 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук