Майсур це невелике місто розташоване на півдні Індії в штаті Карнатака. Я дуже люблю відвідувати це місто, я був тут вже неодноразово і кожного разу повертаючись сюди тут є на що подивитися.
вхід в резиденцію
вхід в резиденцію

Розмір оригіналу:   600x407
Тип: jpg   Дата:

Майсурський палац
Майсурський палац

Розмір оригіналу:   600x410
Тип: jpg   Дата:

У цьому місті зосереджено усе що побажаєте, це і захоплююча історія, архітектура, пейзажі, заповідники, парки, палаци махараджей, храми і навіть Майсур знаменитий своїми солодощами. Це є головною причиною чому це місто притягає багато туристів, приблизно 3 мільйони туристів відвідує щороку це місце.
Фото Майсурського палацу
Фото Майсурського палацу

Розмір оригіналу:   600x410
Тип: jpg   Дата:

Сьогодні я хочу розповісти саме про Майсурський палац або Палац Амба Вілас. Цей палац є однією з найвідоміших пам’яток Індії. По відвідуваності туристів він стоїть на рівні з Тадж-Махалом.
Палац Амба Вілас
Палац Амба Вілас

Розмір оригіналу:   600x411
Тип: jpg   Дата:

Майсурський палац це резиденція королівської сім’ї. Величезний комплекс неймовірної краси з великим парком навкруги, з різними пам’ятниками і храмами.
Біля резиденції махараджей
Біля резиденції махараджей

Розмір оригіналу:   600x402
Тип: jpg   Дата:

Територія палацового комплексу величезна, туди входять дванадцять храмів, велика паркова зона. Входячи в палац ви відразу переноситеся в епоху життя королів і махараджей. Дуже цікаво подивитися на королівські павільйони що містять мозаїку, восьмикутні зали із скляними стелями, кімнату для наради з міністрами і відвідувачами і багато що інше від чого просто захоплює дух.
Територія палацового комплексу
Територія палацового комплексу

Розмір оригіналу:   600x385
Тип: jpg   Дата:

Великим недоліком і образливим жалем є те, що у всередину палацу не можна проносити камеру, телефони і робити будь-які фото або відео зйомку. Фото можна робити тільки з наружи.
Майсурський палац
Майсурський палац

Розмір оригіналу:   600x372
Тип: jpg   Дата:

Це дуже незручно, оскільки саме усередині відбувається уся історія. Це все те, що хотілося б відсняти на пам’ять, це саме життя реального раджі. Колони з мармуру від яких віє холодом, масивні дерев’яні двері усипані малюнками і розписом.
Майсур
Майсур

Розмір оригіналу:   600x403
Тип: jpg   Дата:

Після перегляду усіх залів усередині палацу проходите оглядати територію комплексу. І за незначну додаткову плату ви можете прокотитися на верблюдові або слонові. Тільки раджу спочатку збігати до камери схову, де вас попросили залишити камери і телефони. І коли ви роз’їжджатимете на слонах або верблюдах працівники вас фотографуватимуть і це усе залишиться з вами на пам’ять. Нажаль я цього відразу не знав і залишився без фото на слоні.
З настанням сутінків по усій будівлі палацу і периметру парку включають гірлянди з десятків тисяч лампочок. Це видовище не передати словами, варто тільки один раз побачити і це запам’ятовується назавжди.
Усім хто вирішив зробити тур по півдню Індії, я раджу обов’язково відвідати це місце. Оскільки в цьому місті дійсно є на що подивитися.

Відео: Майсурський палац вночі

Чарівність вогнів Майсурського палацу вночі створюють тисячі гірлянд

12 липня 2014

Автор:

Майсурський палац – Приголомшливе життя махараджей Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук