Усі ми звикли до пляжного відпочинку на популярних курортах Туреччини, де в сезон можна зустріти кого завгодно, навіть свого сусіда. Не сперечаюся, ці курорти мають розвиненішу інфраструктуру і пропонують широкий вибір розваг, але якщо ви бажаєте відпочити від міської метушні і зануритися в спокій, ознайомтеся з іншими живописними пляжами Туреччини.
Патара
Пляж Патара вважається одним з кращих пляжів в Туреччині. І безперечним плюсом є те, що завдяки протяжній 20-ти кілометровій смузі білого піску він завжди залишається непереповненим.
пляж Патара
пляж Патара

Розмір оригіналу:   650x465
Тип: jpg   Дата:

Втомившись відпочивати на березі моря, в Патарі завжди можна подивитися археологічні пам’ятки, які розташовані позаду пляжу, – приголомшуючі руїни римських і візантійських часів. Також в Патарі можна почути легенду про те, що Святий Миколай або, іншими словами, Санта Клаус народився саме в цьому місті і тільки пізніше переїхав в Лапландію.
Пляж Капутас
Пляж Капутас розташований між двома популярними містами Калкан і Каш нижче за живописну дорогу. На пляж можна потрапити лише по крутих сходах.
Пляж Капутас
Пляж Капутас

Розмір оригіналу:   650x366
Тип: jpg   Дата:

Капутас більш популярний серед місцевих жителів, ніж серед туристів. А у вітряні дні, на пляжі вважають за краще відпочивати любителі адреналіну, що намагаються упіймати декілька хвиль.
Амос
Галечний пляж Амос знаходиться у відокремленому місці між двох мисів поряд з курортами Турунк і Кумлубук. Незаймана краса пляжу разюче контрастує з яскравими вогнями сусіднього міста Мармаріс.
пляж Амос
пляж Амос

Розмір оригіналу:   650x435
Тип: jpg   Дата:

Поряд з пляжем розкидані древні римські руїни, включаючи невеликий амфітеатр. А уздовж берегової лінії розташувалися місцеві недорогі і шумні ресторани, де можна насолодитися приголомшливим видом, куштуючи найсмачніший меззе в цьому регіоні.
Долина метеликів
Це місце назване Долиною метеликів, тому що між двома високими скелями на деревах живуть тисячі метеликів. Тут пропонується насолодитися найпрекраснішими видами в поєднанні фантастичним бірюзовим морем, рожевого, червоного, синього і білого кольору, і усе це увінчується коричнево-червоними горами на задньому плані. Завдяки буйству кольору Долина метеликів залишається одним з самих фотогенічних місць Туреччини.
Долина метеликів
Долина метеликів

Розмір оригіналу:   650x438
Тип: jpg   Дата:

На цю широку, красиву і чисту ділянку пляжу можна потрапити лише на човні з курорту Олуденіз або Фетхіє.
Гемілер
Важко уявити, що недалеко від переповненого міста Олуденіз, знаходиться такий приголомшливий, майже невинний пляж Гемілер. Він відносно невідомий серед натовпів туристів, тому тут можна розслабитися.
пляж Гемілер
пляж Гемілер

Розмір оригіналу:   650x488
Тип: jpg   Дата:

У випадку якщо ви втомитеся від піщаних дюн і плескоту бірюзовою водою, тут можна прогулятися по соснових і маслинових гаях, які оточують пляж або ж насолодитися вражаючим видом на острів Святого Миколая.
Чіралі
Пляжу Чіралі вдалося уникнути інтенсивного розвитку, в порівнянні з сусіднім пляжем Олімпос. Причиною цьому являється те, що три кілометрова смуга пляжу є територією, що охороняється, і обителлю сотень черепах.
Пляж Чіралі
Пляж Чіралі

Розмір оригіналу:   650x488
Тип: jpg   Дата:

Ортакент
Ортакент – це досить відомий пляж, розташований уздовж півострова Бодрум. Він є тихим і доброзичливим селищем з колоритним ринком овочів. Крім того, Ортакент – це надзвичайно сімейний курорт, де пропонується широкий вибір водних видів спорту на пляжі.
пляж Ортакент
пляж Ортакент

Розмір оригіналу:   650x249
Тип: jpg   Дата:

Аудінчик
Аудінчик розташований на південному узбережжі острова Гекчеада. Це один з двох населених островів Егейського моря в Туреччині, які рідко відвідують туристи.
пляж Аудінчик
пляж Аудінчик

Розмір оригіналу:   650x438
Тип: jpg   Дата:

Гірський острів оточений прекрасними тихими водами, а пляж схожий на смугу незайманого, ідеального піску. Окрім любителів пляжного відпочинку, в Аудінчику люблять розважатися віндсерфери, для яких пропонується устаткування напрокат.

10 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук