Єгипет… Для багатьох туристів це лише курорт з чудовою печенею кліматом, який підходить для пляжного відпочинку, але в цілому, Єгипет справжня загадка: фараони, гробниці, піраміди, древні легенди про прокляття. У цій країні маса дивовижного і загадкового, що може притягнути до себе увагу не лише цікавих туристів, але і істориків, археологів, саме про Єгипет багато статей на туристичних сайтах.

відпочинок в Єгипті
відпочинок в Єгипті

Розмір оригіналу:   1888x761
Тип: jpg   Дата:

Для туристів древні розкопки, пам'ятки, це лише можливість помилуватися на небачені раніше реліквії, предмети історії і мистецтва. Але, насправді, в Єгипет приїжджають не стільки із-за багатовікової історії держави, скільки для того, щоб насолодитися пляжним відпочинком.

Пляжний відпочинок, активний відпочинок і оздоровчий відпочинок – те, що віддають перевазі туристи, приїжджаючи в Єгипет. Погрітися під променями теплого сонця, викупатися в морі, спробувати зайнятися дайвінгом, кайт і віндсерфінгом, відвідати оздоровчі процедури при готелі. Туристки напевно удадуться до послуг готелю, який пропонує косметологічні процедури. Розслабляючий відпочинок у вигляді масажу, обгортань з додаванням ефірних олій, морської солі, водоростей і так далі

Туристові на відпочинку в Єгипті необхідно пам'ятати про те, що він знаходиться в гостях, тому, необхідно дотримуватися декількох правил, які дозволять туристові уникнути невмілих і неприємних ситуацій. У арабів прийнято вітатися за руку, але жінкам не варто дозволяти гладити себе по руці або торкатися до спини, оскільки це вказує на те, що жінка не проти продовження стосунків. На продовження стосунків може вказувати посмішка і підтримка бесіди з новим знайомим.

Неодруженим парам можуть відмовити в пропозиції спільного номера в готелі, чоловікам не варто дивитися або поводитися з питаннями до єгиптянок, оскільки місцеві чоловіки можуть це розцінити украй негативно.

23 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук