Мальдіви
Мальдіви

Розмір оригіналу:   250x188
Тип: jpg   Дата:

Влада Мальдів, заклопотана збільшенням припливу іноземного капіталу в країну, 24.07.2015 схвалили законопроект, який дозволяє іноземним громадянам купувати ділянки землі, що належать державі. Раніше за конституцією Мальдів іноземці мали право лише на оренду землі строком до дев’яноста дев’ять років. Після ратифікації нового закону вартість кожного острова буде фіксованою – один мільярд доларів.
Тепер доларові мільярдери, яких за даними журналу Forbes минулого року у світі налічувалося 1645 чоловік, зможуть придбати один з райських островів в довічну власність.
Мальдіви – одне з найрозкішніших і дорожчих напрямів для пляжного відпочинку і побувати там мріє багато хто. Вимоглива європейська і китайська туристична публіка давно освоїла Мальдіви, при цьому вітчизняних туристів тут доки не більше 10-15, що обумовлене порівняно недавнім виходом українських туристичних операторів на цей ринок. З екзотичний напрямів, у українців найбільший попит має Домінікана.
На Мальдівах немає готелів в звичному нам уявленні, що розрізняються по “зоряності”, унаслідок того, що острови, на яких розташована держава, дуже невеликі. Як правило, на кожному острові розташовується всього один готель, що часто належить одному зі знаменитих міжнародних готельних ланцюжків. Готелі Мальдів – комплекси бунгало, що класифікуються за шкалою “Deluxe”, “Superior”, “Standart”, що, кінець кінцем, можна розглядати як 5*, 4* і 3* відповідно.
Вибрати готель на Мальдівах можна виходячи з середньої вартості однієї ночі на людину в межах від 100 $ (у 3*) до 500 $ (у 5*). Вартість проживання багато в чому залежатиме також від типу харчування і сезонності відпочинку.
Попри те, що в кожному з готелів Мальдів є власний набір послуг, їх загальною рисою є наявність маси можливостей для дайвінгу. Готелі пропонують дайв-екскурсії до місцевих підводних пам’яток, курси дайвінгу, і абсолютно унікальні дайв-опції, серед яких варто виділити, приміром, перший у світі підводний нічний клуб Subsix, що знаходиться при готелі PER AQUUM Niyama. Клуб є підводним приміщенням з прозорими стінами, розташованим на кораловому рифі в 0.5 км від готелю.
Гостей в клуб привозять на катері, їм пропонують обіди і вечері під водою, проведення весіль і урочистих церемоній, дегустацію вин, підводні танцювальні вечірки.
Не так давно список доступних туристам на Мальдівах послуг поповнився новою розвагою – в країні відкрився перший міжнародний центр фрідайвінгу (занурення без акваланга). Центр почав роботу при готелі Dusit Thani Maldives, який має в розпорядженні мальовничий і багатий домашній кораловий риф. Тепер гості курорту зможуть освоїти ази цього популярного і корисного для здоров’я виду водного спорту під спостереженням професійних інструкторів, визнаних на міжнародному рівні.
У центрі представлено висококласне устаткування компанії CRESSI, прокат якого включене у вартість навчання.
Проте, Мальдіви намагаються освоювати і більше бюджетний сектор туризму, про що говорить спорудження нового курорту з комплексом 4-х поверхових готелів класу “економ”. Курорт планують відкрити до 2017 року.

16 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук