У період з 20 лютого по 4 березня в столиці Чехії проходитимуть масленичні гуляння Carnevale Praha. У Празі пройдуть маскаради і різні конкурси, а так само традиційний ярмарок, з різними пригощаннями.
Карнавал у Празі
Карнавал у Празі

Розмір оригіналу:   1519x1007
Тип: jpg   Дата:

З 20 лютого по 4 березня в місті Прага проходитиме традиційний масленичний карнавал. У історичній частині міста відбудуться костюмовані ходи і вуличні представлення, а деякі ресторани запропонують спеціальне святкове меню.
Основні події розгорнуться на Старомістській площі чеської столиці. Зокрема, карнавальний хід пройде тут 22 лютого. Того ж дня буде вибрана краща “маска”. У інші дні карнавалу площа буде віддана музикантам, танцюристам і клоунам. Приймуть участь в карнавалі і історичні палаци та музеї – персонал багатьох з них підготував свої програми. В дні свята на вулицях буде безліч смачної їжі і напоїв. У ці дні також керівництво Праги планує дати вказівку місцевим лавкам та дрібним магазинам знизити ціни на сувеніри та подарунки для туристів, що в подальшому, на їх думку, повинно зіграти свою роль для збільшення потоку туристів до Праги на карнавал в наступному році.

2 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук