будинок фірми Мій дім
будинок фірми Мій дім

Розмір оригіналу:   670x465
Тип: jpg   Дата:

Будівництво завжди розпочинається з вибору будівельної фірми. Як не помилитися і зробити правильний вибір, покладаючись тільки на свої знання? Надійніше, коли допомогти в цьому можуть Ваші знайомства. Можливо, хтось з Ваших друзів або знайомих вже побудував будинок, а значить може порадити перевірену в роботі надійну компанію.
У будь-якому випадку слід розуміти, що вибір треба зробити з безлічі варіантів як професійних будівельних організацій, так і нелегальних бригад будівельників.
Короткі поради:
  1. Подивіться на вік компанії . Це важливий чинник, тому що чим більше працює фірма, тим більше у неї досвіду, а значить вище якість роботи і відлагодженність дій.
  2. Будівельна компанія повинна мати дозвільну документацію на виконання будівельних робіт. Вивчіть її.
  3. Поцікавтеся, чи є у будкомпанії об’єкти для перегляду. Це краще підтвердження роботи компанії . Уточніть, чи можливий виїзд на будівництво або відвідування вже житлового будинку і спілкування з мешканцями.
  4. Вивчіть договір, який Ви підписуватимете з будівельною компанією . У ньому повинен міститися детальний опис прав, обов’язків і відповідальність сторін.
  5. Якщо компанія пропонує свої послуги з придбання будматеріалів, вимагайте повного фінансового звіту.
  6. Стежити за ходом виконуваних робіт намагайтеся і самостійно, і із залученням тих, хто вже побудував свій будинок. Це допоможе ретельніше підійти до контролю будівництва і позитивно вплине на ентузіазм будівельників.
Будівництво дома – процес тривалий, але раціональний підхід при виборі технології будівництва і будівельної компанії, а також грамотний контроль замовника стануть результатом того, що Ви отримаєте саме такий будинок, про який Ви мріяли.
Мій дім – моя фортеця. Правдивість цього висловлювання складно оспорити. Дійсно, будинок – це те місце, в якому ми почуваємо себе затишно і безпечно в оточенні близьких і дорогих нам людей. Ми дуже довго плануємо, думаємо про вигляд нашої майбутньої “фортеці”. Звичайно ж, в цій ситуації нам не обійтися без допомоги фахівців. Швидше за все, гуру будівельної справи порадять нам придбати якісні матеріали, вартість яких трохи вище ніж в середньому на ринку.
У цій ситуації краще скористатися радою професіонала, не прислухаючись до внутрішнього голосу, що радить заощадити. Вклавши велику суму одного разу, вам ще довгий час не доведеться замислюватися про необхідність оновлення та зміни житла.
На сьогодні будівельна компанія мій дім входить до числа провідних компаній будівельної індустрії України, і придбала репутацію надійного партнера, завоювавши повагу, як інвесторів, так і замовників.
Діяльність компанії мій дім охоплює будівництво житлової, комерційної і індустріальної нерухомості, об’єктів інфраструктури, інжиніринг, електромеханічні роботи, монтаж, будівництво сховищ, систем кондиціонування і опалювання, зовнішніх і внутрішніх електричних систем і багато інших видів діяльності.
Будівельна компанія виконує повний цикл будівництва, починаючи з відведення земельної ділянки, розробки і затвердження проектної документації, підписання договорів з постачальниками і організаціями і закінчуючи продажем квартир і комерційної нерухомості.

7 грудня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук