По рівню мінералізації, температурі, хімічному складу вода трускавецьких джерел ідентична водам бельгійського курорту СПА, а багатий її мінеральний склад і особливо високий вміст заліза дали основу називати курорти Трускавця одними з лідируючих у даному напрямі.
Особливість лікувальної води курортів Трускавця ще і в тому, що витікає вона на поверхню без якої б то не було механічної обробки і завдяки цьому повністю зберігає свої природні якості і унікальність.
Багатий мінеральний, мікроелементний і органічний склад води з Трускавецьких джерел у поєднанні з малою мінералізацією і хорошою переносимістю дозволяє використати її для ефективного лікування найрізноманітніших захворювань. У тому числі і хронічних, а саме: хвороб органів травлення, нирок і сечостатевої системи, цукрового діабету, ожиріння – і не лише в стадії поза загостренням, але і при ускладненому перебігу цих захворювань, а також на етапі реабілітації в ранньому післяопераційному періоді.
Одним з лідерів курортів Трускавця є оздоровчий комплекс «Вернигора», який знаходиться на відокремленій території навколо якої ростуть дерева. Цей комплекс знаходиться серед свіжого повітря та має багаточисленні зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики. Традиційний і основний профіль оздоровчого комплексу «Вернигора» є санаторно-курортне лікування мінеральними водами. Ця вода відфільтрована крейдяними шарами Юрського періоду і практично не має аналогів серед українських джерел мінеральних вод. Її використовують для процедур гідрокінезотерапії (гідромасажа, лікувальних душей, вихрових, перлинних ванн), а також для заповнення бювету мінеральних вод, яким з великим задоволенням користуються люди, що набираються сил у «Вернигорі».
оздоровчий комплекс «Вернигора»
оздоровчий комплекс «Вернигора»

Розмір оригіналу:   1200x700
Тип: jpg   Дата:

Серед мінеральних вод є йодо-бромна мінеральна вода з високою мінералізацією, що порівнянна по ефекту з водами Мертвого моря. Ця вода успішно застосовується для лікування захворювань опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, судин і шкіри, вона володіє вираженою седативною дією. Тому спектр бальнеологічних можливостей оздоровчого комплексу «Вернигора» дуже широкий.
Найважливішим чинником, сприяючим високій результативності оздоровлення, є наявність в оздоровчому комплексі потужної лікувально-діагностичної бази, а також високий рівень кваліфікації медичного персоналу.
Сучасний діагностичний комплекс включає проведення лабораторних і інструментальних методів дослідження. Для лікування застосовується найширший спектр медичних методик: апаратна електро-, світло-, магнітотерапія, голкорефлексотерапія, різні види масажу, арома-, фіто-, спелеотерапія, інгаляції, лікувальна косметологія, озонова і лазерна терапія, плазмофорез, лікувальна гімнастика і т. д.
У оздоровчому комплексі «Вернигора» використовуються усі необхідні варіанти дієтичного харчування, включаючи чотирьох разове. Можливий і варіант персонального замовленого меню по розроблених дієтологами індивідуальним раціонам.

19 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук