міський туризм в Італії
міський туризм в Італії

Розмір оригіналу:   300x223
Тип: jpg   Дата:

Слово туризм пішло з французького “tour”, що в українській мові означає “прогулянка, подорож”. Сьогодні дуже багатьом людям, які годинами сидять на роботі за комп’ютером, які задавлені сірими стінами, прямими кутами і духотою міст, часом просто потрібна розрядка і зміна обстановки.
Ось тут-то людина і бере великий рюкзак, набиває його різними речами, які будуть потрібні їй в дорозі, замикає двері і від’їжджає. Куди?
Та куди завгодно. Є абсолютно різні види туризму, починаючи від міського (а Ви упевнені, що знаєте своє місто досконально і до дрібниць?) до міжнародного. Можна сісти в автомобіль помчати світ за очі (автомобільний туризм), можна піти з наметом напереваги в дрімучі ліси (піший), а можна, користуючись плодами цивілізації, зняти житло на морі і провести два тижні незабутнього пляжного відпочинку або сходити в туристичне агенство і відправитися в цікаву подорож, ретельно сплановану і розраховану для Вас професіоналами.
Якщо у Вас кипить адреналін, а нудна робота не дає йому виходу – тоді придбайте спеціальний неопреновий костюм і спробуйте разом з групою таких же сміливців приборкати стихію гірської річки на сплаві або підкорити неприступну вершину. Кожен підбере собі саме те, чого йому не дістає у буденному житті.
Міський туризм в Італії

Все частіше і частіше міський туризм стає таким же звичним видом відпочинку, як банальні поїздки по гарячих путівках в теплі країни. За статистикою 40% приїжджих туристів в країни Європи вибирають відпочинок виключно в міському ритмі.
Цей вид туризму підкуповує людей можливістю безпосередньо вникнути в менталітет місцевого народу, адже місто це обличчя народу, його культура. Популярне видання Conde Nast Traveler щороку публікує такий рейтинг, так в 2011 лідерами стали Флоренція, Барселона і Рим.

Треба відмітити, що перші два міста не перший рік конкурують між собою за звання кращого. Флоренція – місто просочене думками і досягненнями легендарних творців культурного відродження. Люди, які побували в Римі і Венеції, по справжньому не відчули красу і ефектність Італії. Музеї цього дивовижного міста ваблять своїми зовнішніми загадковими формами, усередині них зберігаються роботи, відомих нам ще з школи, Леонардо да Вінчі, Мікеланжело, Челліні і багатьох інших.
Флоренція так само славитися великою кількістю різних найкрасивіших садів, в іншому це не дивно, назва міста в перекладі означає той, що “цвіте”. Барселона ж – місто яке звикли називати “живим”. Знамените шоу співаючих фонтанів, часті карнавали, і найвідоміша вулиця в Європі яку називають “Рамбла” і багато інших родзинок міста одухотворяють його.

13 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук