Широкий розвиток зовнішніх торгових зв’язків йде дуже швидкими темпами. Договори на імпорт і експорт щодня полягають з багатьма сусідніми країнами. Будь-які торгові стосунки повинні в обов’язковому порядку підтримуватися добре працюючою і відлагодженою системою автомобільних вантажоперевезень. Автомобільні вантажоперевезення сьогодні, найпоширеніші у світі.
міжнародні перевезення
міжнародні перевезення

Розмір оригіналу:   1200x800
Тип: jpg   Дата:

Міжнародні автоперевезення завжди мали істотні відмінності від внутрішніх вантажоперевезень. Значно відрізняється процес оформлення вантажу. Проходження кордону вносить певний відбиток в договір перевезення. Треба проходити обов’язкове митне оформлення і заздалегідь підготувати усі необхідні документи, що б усе пройшло гладко. Міжнародні перевезення треба довіряти тільки перевіреній часом відомій кампанії. Досвідчені логісти завжди можуть істотно зменшити ваші грошові витрати, розрахувавши якісно ідеальний шлях для автомобіля.
У автомобільних перевезеннях важлива страховка. Дуже часто на кордоні виникають пробки, оскільки працівники митниці фізично не устигають реєструвати вантаж через його велику кількість. Будь-яка затримка транспорту з вантажем негативно позначається на будь-якому виді бізнесу. Форс-мажорні обставини можуть статися тоді, коли їх зовсім не чекаєш, тому необхідно завжди укладати страховий договір.
Роблячи міжнародні перевезення вантажів необхідно якісно віднестися до вибору автомобіля. Вибрати треба не лише виходячи з вантажопідйомних властивостей автомобіля, але і врахувати його тип. Клімат в Україні відрізняється від багатьох країн, і можливо товар відчуватиме великі перепади температури по шляху дотримання. І якщо товар швидкопсувний, то треба вибрати герметичний фургон, де завжди підтримуватиметься необхідна певна температура. Для великого вантажу краще замовити великий автопоїзд, куди входитиме декілька фургонів. В цьому випадку можна отримати велику скидку від транспортної кампанії.
Треба також організувати відстежування автомобіля, перевозячи вантаж. Автомобіль перевізника має бути обладнаний радіоапаратурою, що б можна було здійснювати сеанси зв’язку з водієм. Тільки в цьому випадку можна оперативно вирішити різні питання. Також може допомогти в цьому і супутникова навігація.
Щоб Ваш вантаж 100% дістався до кінцевого пункту, краще всього звернутися до найдосвідченішої транспортної компанії.

9 листопада 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук