культурні новинки Греції
культурні новинки Греції

Розмір оригіналу:   468x320
Тип: jpg   Дата:

2014-й рік порадує гостей грецької столиці культурними новинками. Так, Музей Акрополя підготував тривимірні експозиції. Крім того, проведено коригування колірної гамми експонатів : деякі із старогрецьких предметів мистецтва придбають відтінки, що відповідають їх первинним кольорам. Таким чином, за допомогою нових технологій можна буде побачити древні статуї такими, якими вони були раніше.
Багато виставок і заходів проведе Національний Археологічний музей. Найцікавіші події приурочені до таких знаменних дат, як 18 квітня (125-річчя роботи Археологічного музею і Всесвітній день пам’ятників), 17 і 18 травня (Ніч музеїв і Міжнародний день музеїв). А на 21 червня намічений концерт-лекція “Грецька гармонія: три століття грецької музичної традиції”.
У афінському Музеї нумізматики з кінця лютого і до 20 червня доступна виставка “Спіраль. Сучасне трактування древнього різьблення”. Спільно з посольством Латвії в Греції буде організована виставка “Гроші Латвії : від бурштину до євро”, яку можна буде відвідати з квітня по вересень 2014 року. А експозиція під назвою “Виходячи за рамки історії. Скарби грецьких музеїв” організована в співпраці з Національним Археологічним музеєм і Археологічним музеєм Софії.
До 30 березня в Музеї кікладського мистецтва проходить виставка на честь знаменитого грецького поета К. Кавафісу, а в другій половині року тут буде можна відвідати масштабну експозицію під назвою “Лікування: Здоров’я, Хвороба, Лікування від Гомера до Галена”, а також приурочену до 400-річчя з дня смерті великого художника Ель Греко виставку “Битва при Лепанто”.

17 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук