Приїхати у Фінляндію і не побувати на батьківщині Діда Мороза не дозволить собі жоден мандрівник. Ми спеціально угадали нашу подорож до Фінляндії на переддень Різдва, щоб повною мірою насолодитися казкою перед новим роком.
Резиденція Діда Мороза
Резиденція Діда Мороза

Розмір оригіналу:   431x290
Тип: jpg   Дата:

Резиденція Діда Мороза
Дід Мороз, якого фінни називає Йоулупукки, живе за Полярним кругом, в 8 км. від столиці Лапландії міста Рованієми. Це царство білого іскристого снігу, чистого повітря і північного сяйва. За легендою, лисиці які полюють в сопках, чешуть свої боки об скелі, а іскорки, що вилітають, летять на небо і перетворюються на північне сяйво. Само містечко, де знаходиться резиденція Діда Мороза, носить назву Карватунтури, в перекладі з фінського сопка-вухо.
Це саме те вухо, яким Дід Мороз слухає як поводяться діточки з усього світу і вирішує, чи гідні вони його подарунків. Жодне різдвяне прохання дітей не залишається без уваги : головне – бути слухняним. У Діда Мороза багато справ і тому йому допомагають ельфи і гноми. Саме вони спостерігають, як поводяться діти впродовж року і стежать, щоб жоден з хлоп’ят не залишився без подарунка.
Якщо купити різдвяний тур ”спеціальний”, то ваш малюк може особисто шепнути про своє заповітне бажання на вухо чарівникові. І  його бажання обов’язково збудеться! У резиденцію приходить величезна кількість листів на усіх мовах світу. Дід Мороз має дуже поважний вік. У його водійських правах на управління оленячою упряжкою написано в графі рік народження : дуже-дуже давно.
Окрім незабутнього спілкування з Дідом Морозом, мандрівників тут чекає безліч різних захоплюючих занять. Це божевільні перегони на собачих упряжках або північних оленях, катання на гірських лижах і величезних санях, риболовля, від якої навіть у рибалок із стажем захоплює дух.
З резиденції Діда Мороза кожен може відправити вітальну листівку своїм рідним і друзям. Усі листівки будуть завірені особистою печаткою Діда Мороза.
Повною мірою відчути наближення Різдва можна, якщо відвідати Санта Парк, який знаходиться в глибині гори, в печері. Усе в цьому парку Фінляндії дихає різдвяними святами і пронизано атмосферою, властивою тільки Різдву.
Резиденція Діда Мороза
Резиденція Діда Мороза

Розмір оригіналу:   432x308
Тип: jpg   Дата:

Зимова казка, для будь-якої дитини, має бути такою ж дивовижною як і літня, якою повною мірою можна насолодитися батькам зі своїми дітьми мандруючи по Фінляндії. Від подібних поїздок в країни дитинства, усі залишаються в повному захваті, і в цьому немає нічого дивного.
Приємних вам подорожей і мандрівок.

12 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук