Сотні туристів були евакуйовані з готелів і пляжів на грецькому острові Самос, де в суботу спалахнула найсильніша лісова пожежа, повідомила грецька преса. Майже 70 пожежників боролися з вогнем на сході острова в Егейському морі. Лише в ніч з неділі на понеділок пожежу вдалося локалізувати, і в понеділок туристам дозволили повернутися в готелі.

лісові пожежі на грецькому острові Самос
лісові пожежі на грецькому острові Самос

Розмір оригіналу:   800x427
Тип: jpg   Дата:

Місцевий мер повідомив, що в суботу після того, як пожежа підійшла впритул до готелів, близько 1000 туристів і обслуговуючого персоналу були евакуйовані в сусіднє місто Піфагорейо з п'яти готелів. "Це був не дуже великий фронт вогню, але він був розташований прямо поряд з готелями", – пояснив мер Самоса Хрістодулос Севастакіс грецькому телеканалу "SKAI TV". "Тепер усі відпочивальники знову повернулися у свої номери", – додав він в понеділок.

Одночасно судна берегової охорони евакуювали десятки купальщиків з пляжів Глікоріза і Протеас. При цьому дим від пожежі був видний в сусідній Туреччині, відокремленій від Самоса усього лише 1.6-кілометровою (1 миля) протокою.

Відмітимо, що в Греції за останні 24 години спалахнуло більше 50 пожеж по всій країні, які роздувались штормовими вітрами, повідомили в пожежній службі. Генеральний секретаріат по цивільному захисту Греції заявив в неділю, що країна все ще знаходиться в стані підвищеної готовності після того, як пожежі спалахнули на історичному півострові Пелопонес, на острові Корфу і на материку.

27 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук