Пляжі курортного острова Пхукет, що відноситься до Таїланду, стали головним об’єктом операції військового уряду, головна мета якої полягає в очищенні пляжних територій від настирних торговців і незаконної торгівлі. Таким чином, любителі позагорати на пляжах тепер можуть приносити з собою власні парасольки. Це ніяк не порушує законів Таїланду.
До того ж мандрівникам дозволили лежати на власних матрацах, але не на шезлонгах. Про цю новину пишуть журналісти інформаційного видання the Telegraf. Окрім усього іншого на пляжах тепер практично немає місцевих торговців, що, природно, позитивно сприйняли багато іноземних туристів.
острів Пхукет
острів Пхукет

Розмір оригіналу:   1600x1000
Тип: jpg   Дата:

Нагадуємо, що острів Пхукет є однією з південних провінцій Королівства. Ця курортна зона дуже популярна у українських туристів, тобто найчастіше громадяни України відпочивають саме на цьому острові. Він має значні розміри, тому без автомобіля тут не обійтися. Обов’язково візьміть машину в оренду, якщо хочете встигнути оглянути найвідоміші пам’ятки курорту. Не можна не відмітити той факт, що прокат автомобілів тут коштує недорого.
З материком Пхукет сполучений великим мостом. Цей острів зміг розбагатіти не завдяки туристам, а із-за великих запасів каучуку і олова. Плюс він є головним пунктом торгового шляху між Китаєм і Індією. Правда зараз, значну частину прибутку регіон отримує саме від туристичної галузі. Тут є величезна кількість найрізноманітніших розваг, починаючи від дайвінгу і закінчуючи катанням на слонах.

15 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук