швидкісні потяги Hyundai
швидкісні потяги Hyundai

Розмір оригіналу:   450x294
Тип: jpg   Дата:

Українська залізниця тимчасово прибрала з маршрутів швидкісні потяги Hyundai (InterCity+), що курсували між Києвом і іншими великими містами країни. Причиною стали поломки і необхідність техобслуговування. Пасажирів перевозять повільніші звичайні потяги.
Залізничники пообіцяли повернути пасажирам різницю в тарифах. Тим часом недоліки швидкісного повідомлення намагаються компенсувати авіакомпанії – Dniproavia ввела з цієї нагоди скидочні тарифи між Дніпропетровськом і Києвом. Потяги Hyundai ремонтуватимуться не менше тижня.
Минулого року деякі потяги Інтерсіті+ вже ламалися, але тоді ніхто не знімав усі потяги з маршрутів. По словах Юн Сук Чоя, ламалися вони через велику кількість снігу. “Після того, як компанія замінила усі пантографи і посилила матеріал даху, потяги працюють стабільніше і погода на їх роботу не впливає”,- запевняє він. Поганий стан шляхів теж не може бути причиною поломки, вважає перший замгендиректора УЗ Микола Сергієнко.
Залежно від результатів розслідування потяги або відремонтують і повернуть на маршрути, або замінять іншими, говорить Микола Сергієнко.
Від з’ясування причини поломки залежить і те, хто буде платити за ремонт. Якщо УЗ доведе, що несправність пов’язана з прорахунками в розробці конструкції потягів, то Hyundai повинна усунути усі несправності за свій рахунок у рамках гарантійного договору. У яку суму обійдеться ремонт доки невідомо. Крім того, з урахуванням усіх проблем, УЗ вимагатиме продовження гарантійного терміну ще на рік.
Заміна потягів уповільнить рух, але не занадто – потяги йтимуть на 15-60 хвилин довше. А на маршруті Київ-Харків, де буде задіяний потяг Skoda, зниження не буде зовсім.
Паралельно Укрзалізниця вимагає від корейської компанії хоч би тимчасово замінити свої потяги на нові.
Втім, Hyundai Rotem навряд чи піде на такий крок – це додаткові витрати. До того ж будівництво нових вагонів займе не один рік.

17 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук