Цього літа середня ціна ночі в іспанському готелі складає €107. При цьому певна ціна на курортах в різних частинах країни може сильно відрізнятися від середньої.
курорти Іспанії
курорти Іспанії

Розмір оригіналу:   4830x3199
Тип: jpg   Дата:

Одними з найдешевших місць для відпочинку на узбережжі названі міста Галісії – Сансенсо і Рібадео. Тут ночівля обійдеться в €70 і €79 відповідно. Біскайський виявився “досить дешевим” в містах Суансес (€70) і Комільяс (€81), а в провінції Астуріас, в місті Хіхон день в готелі обійдеться в €85 євро. Правда, дешеве може бути не завжди привабливим. Наприклад, Біскайська затока серед туристів найменше популярна, адже навіть в розпал сезону, вода в океані може бути холодною.
Крім того, є бюджетні пропозиції і в затребуваній Андалусії. На курорті Карбонерас проживання в готелі коштуватиме €74, у Барбаті – €77 і в Маталасканьасі – €80. А найекономічніший варіант вартістю €60 за ніч виявився на респектабельному Тенеріфе, місто Пуерто-де-ла-Крус.
Додамо, що найдорожчий відпочинок в Іспанії цього літа пропонує Ібіца. У містечку Санта-Еулалія вартість ночі в готелі досягає €271. Трохи дешевше буде відпустка в Ла-Манзі в Мурсії – до €244 за ніч, і в Марбел’є – €217.

4 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук