Подорож в Грузію у нас вийшла незапланованою. Так склалося, що, прочитавши декілька відгуків і по інтернету відшукавши гіда, ми тут же придбали квитки і відправилися в Тбілісі.
подорож у Грузію
подорож у Грузію

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Що подивитися в Грузії?
Кахетія, один з районів Східної Грузії, або винна долина, яка славиться не лише своїми древніми церквами, але і виноробнями.
Відвідуючи Північно-східну Грузію (Мцхета, Ананурі, Казбегі), основну увагу варто приділити Військово-грузинській дорозі, що починається від Тбілісі і тягнеться до Владикавказу (Північна Осетія).
Центральна Грузія цікава великими містами Кутаїсі, Боржомі, Горі, а також древніми містами в скелях Уплісціхе і Вардзіа.
У Північно-західній Грузії (Сванетія) унікальні гірські пейзажі, в порівнянні з якими меркне навіть хвалена Швейцарія.
А захід пропонує апельсини, аджарські хачапурі і ніжні хвилі Чорного моря.
Вибір виду відпочинку
Відпочинок у Грузії може бути самий різний: цивілізований з нічлігом в гестхаусах і денними виїздами з Тбілісі за пригодами або ночівлі в наметах, рюкзаки і інші похідні принади.
Складнощі перекладу
Міське населення, особливо те, яке відноситься до старшого покоління, прекрасно говорить по-російськи. Молоді набагато простіше спілкуватися на англійському, оскільки російську вони майже не знають. Віддалені села взагалі практично не знають ніяких мов, окрім рідної.
Бюджетні питання
Все ще залишаються дешевими громадський транспорт і харчування. Обслуговування по організації екскурсії або залучення гіда/машини різко підвищує вартість знайомства з країною.
Віза
Для українців віза на в’їзд в Грузію не потрібна, необхідно лише мати закордонний паспорт та заповнити анкету, яку видають в аеропортах Тбілісі або інших містах. До речі, заздалегідь приготуйте адресу в Грузії, на яку ви вписуватимете в анкету. І хоч вона ніким і ніколи не перевіряється, але писати її необхідно. Можете вписати адресу будь-якого більш-менш великого готелю в Тбілісі, навіть якщо ви плануєте зупинитися зовсім у іншому місці.

18 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук