Таїланд можна віднести до одного з найпопулярніших в останні декілька років туристичних напрямів, адже ця країна з унікальною природою, цікавими традиціями і особливим колоритом може запропонувати туристам так багато усього! Чудові морські курорти, найрізноманітніші види розваг, відмінний сервіс, екзотична кухня – усе це, поза сумнівом, робить відпочинок в Таїланді дійсно незабутнім. Але що особливо вражає в цих місцях, так це чудова природа і дивовижні парки, серед яких парк Кхауяй. Він є одним з найкрасивіших і, звичайно, найвідоміших.
Національний парк в Таїланді
Національний парк в Таїланді

Розмір оригіналу:   620x420
Тип: jpg   Дата:

Площа цього парку, що розташувався на території цілих чотирьох таїландських провінцій (Прачінбурі, Накхонратчасіма, Накхоннайок і Сарабурі) досить значна, – вона перевищує 2 000 кв.км і пістрявить величезною різноманітністю природних ландшафтів, серед яких домінують вічнозелені ліси і прекрасні луги. Щоб помилуватися красотами цього парку і іншими пам’ятками країни, завжди можна купити тури в Таїланд, адже погодьтеся – краще побачити усе своїми очима, адже навіть найякісніші фотознімки і відеоролики не можуть передати тієї краси і атмосфери, які панують в цих надзвичайних місцях.
Національний парк Кхауяй
Національний парк Кхауяй

Розмір оригіналу:   620x420
Тип: jpg   Дата:

У національному парку Кхауяй росте декілька тисяч видів рослин, мешкає більше п’ятдесяти видів тварин і більше трьохсот видів птахів! Звичайно, прогулятися по усьому парку вам навряд чи вдасться, проте навіть нетривалі походи дозволять вам поринути в дивний світ невинної природи. Щоб дістатися до парку Кхауяй, можна скористатися громадським транспортом, який їде по маршруту до Кората. Ну, а прямо до північних воріт парку можна доїхати на сонгтеу (маршрутному таксі) або ж на орендованому вами автомобілі.
парк Кхауяй в Таїланді
парк Кхауяй в Таїланді

Розмір оригіналу:   620x420
Тип: jpg   Дата:

2 листопада 2014

Автор:

Національний парк Кхауяй в Таїланді Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук