найбільш безпечні авіакомпанії
найбільш безпечні авіакомпанії

Розмір оригіналу:   800x480
Тип: jpg   Дата:

Питання безпеки на борту останнім часом надзвичайно актуальне, у зв’язку з чим експерти з компанії AirlineRаins зібрали інформацію про найбільш великих світових перевізників з метою з’ясувати, які авіакомпанії є найбільш надійними. У дослідженні були задіяні більше 400 авіаперевізників.
Серед критеріїв, що враховуються при виборі кращих компаній, аналітики звертали увагу в першу чергу на стан і oбладнання літаків, статистику надзвичайних подій і катастроф, а також на відгуки пасажирів та вартість авіаквитків.
В результаті досліджень з’ясувалося, що найбільш безпечною авіакомпанією у світі є австралійська “Кантас” (Qantas). Цікаво, що перевізник займає другий рядок в списку старих авіакомпаній світу після “КЛМ” (KLM).
Друге місце в списку найнадійніших перевізників дісталося “Ейр Нью Зіланд” (Air New Zealand), третє місце зайняли “Британські Авіалінії” (British Airways).
Далі розташувалися гонконзька “Катей Пасіфік” (Cathay Pacific), “Емірейтс” (Emirates), “Етіхад” (Etihad), “ОВВА Ейр” (EVA Air), “Фіннейр” (Finnair), “Люфтганза” (Lufthansa) і “Сінгапурські Авіалінії” (Singapore Airlines).

22 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук