Незвичайні фестивалі світу
Незвичайні фестивалі світу

Розмір оригіналу:   300x196
Тип: jpg   Дата:

Щорічно у всьому світі проводиться більше сотні різних фестивалів, які різняться за своєю суттю, але однакові по веселій вдачі, оригінальності і незвичності.
Так, в серпні місяці у Буньоле (Іспанія) традиційно проходить Томатина. Кульмінацією тижневого марафону Помідор є годинний бій, для якого в місто завозять тисячі тонн помідорів. Вулиці перетворюються на величезну піцу “Маргарита”, яка заповнена численними учасниками цього безумного фестивалю.
Великобританія влаштовують забіг з крутого пагорба за. голівкою сиру. Під час фестивалю в Куперс-Хилл щороку до 20 чоловік стрімголов мчать до підніжжя пагорба в марній надеже упіймати круг запущеного з форою перед ними сиру. При спуску важка голівка сиру розвиває швидкість близько 100 км в годину і головним завданням учасників взагалі-то є не упіймати його, а добігти до самого низу пагорба першим.
Віддамо належне фестивалю Жаб на Рейні в штаті Луїзіана (США), де у вихідні перед Днем праці щороку збираються майже 50 000 людей віддати данину земноводним. На честь їх влаштовують змагання, концерти і фестивалі; гуляють по берегах або просто. їдять їх.
Хочете отримати молотком по голові? Тоді Вам в червні необхідно їхати в португальське місто Порту, де проходить фестиваль Сан-Жуан. Присвячений покровителеві любові і закоханих, незалежно від того хто в це свято проходить по вулиці, якщо він сподобається представникові протилежної статі – обов’язково отримає замість освідчення в коханні ляпас пластиковим молотком по голові.
Тисячі мандрівників і місцевих жителів притягає цей фестиваль, подібний до нашого свята Івана Купали великою кількістю їжі і вина, своїми містичними веселощами, морем музики і танців, яскравістю вогнищ і різноколірних фейєрверків. У цю ніч можуть здійснюватися різні чудеса, і навіть відшукати заритий клад під квітучою папороттю.
У Мастеране (Нова Зеландія) у березні відбувається велика стрижка овець. І це так здорово, що іноді треба потім викликати армію прибиральників для наведення ладу в місті. У Новій Зеландії стрижки овець завжди була театром військових дій для любителів слави і багатства. З моменту свого початку в 1961 році, фестиваль в Мастеране отримав величезну популярність.
Ювелірні вироби і предмети мистецтва, як не дивно, виготовляють з лосиного гною в липні на Алясці в маленькому містечку Толкитна, у минулому золотошукачів. У кінці відбувається фестиваль повітряних куль і люди кидають гній в численні цілі. А найвлучніші отримує приз.
Жителі Люксембурга з квітня по вересень притягають гостей фестивалем розписних корів. Цих корів виготовляють з дерева, металу, бетону і скловолокна. На них художники з публіки відтворюють свої сміливі ідеї. Тут ви можете побачити корів із смугами як зебра або забарвлених в альпійські пейзажі, або індійські мотиви.
У П’ємонті (Італія) в лютому відтворюють древню історію, яка розповідає про те як був обезголовлений злий граф, а його охоронців убили каменями. Щоб сьогодні не було жертв, камені замінені на апельсини.
Фестиваль Сонгкран ( Чьян-травень). Майже 100 000 чоловік в квітні беруть участь в Таїланді у боротьбі з водяними гарматами, повітряними кулями і кольорові спринклерами. Корені фестивалю сходять до місцевого Нового року і символізує його настання.
Для фіналу залишився липневий фестиваль часнику в Каліфорнії. У невеликому селі Гилрой жителі вирішили довести, що з часнику можна робити різні блюда, а не тільки є його з чорним хлібом. Отже щороку вони запрошують гостей покуштувати усі свої блюда, основним інгредієнтом яких є . часник! На фестивалі можна спробувати суп з часником, приготовані на грилі бутерброди з часником, пиріг з часником і багато інших блюд з часником. Музиканти співають оди часнику, а художники продають з нього свої роботи. Шоколадний торт з часником не є у них виключенням!

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук