Серед безлічі пам’яток Німеччини окремої згадки гідні замки. Назвати Німеччину країною замків не буде великим перебільшенням, адже тут їх збереглася множина. Найдревніші стоять вже близько тисячі років, а найновіші будувалися зовсім нещодавно – в 19 столітті. Але, у будь-якому випадку, незалежно від того, коли був побудований замок, його відвідування – це подорож в минуле середньовічної Європи. Адже багато замків мають в розпорядженні серйозні колекції старовинної зброї, меблів, витворів мистецтва.
замки Німеччини
замки Німеччини

Розмір оригіналу:   541x407
Тип: jpg   Дата:

Більшість з відреставрованих і відновлених замків розташована на віддалі від великих міст. Завдяки такому розташуванню, багато старовинних будівель добре збереглися. Найбільш відомі і часто відвідувані туристами замки знаходяться в південній частині Баварії і Баден-Вюртембергу. У тутешніх місцях замки височіють над дивними по своїй красі пейзажами сільської місцевості.
Існує безліч маршрутів, подорожуючи по яких можна вивчати німецькі замки. Один з найбільш зручних і цікавих починається у Берліні. Подорожувати можна залізничним або автомобільним транспортом і з Берліна перебратися у Франкфурт-на-Майні, далі в Трір і Мозель. До речі, Мозель відомий ще, як і найважливіший виноробницький район Німеччини. З цих місць можна попрямувати в Альпи, відвідати Гейдельберг і Штутгарт, а на закінчення цієї подорожі рекомендується побувати у Фюссене. Тут можна подивитися два найбільш відомих замки країни. Звичайно, обов’язково варто побувати в Мюнхені, культурному центрі і головному місті Федеральної землі Баварія.
Відвідуючи німецькі замки, ви, можливо, побачите знайомі місця, оскільки в деяких замках знімалися багато відомих фільмів.

19 травня 2014

Автор:

Німеччина – країна середньовічних замків Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук