“Олімпос: по стопах античних богів”, “Салоніки як центр грецького круїзного туризму” і “Культура як важіль економічного розвитку” є трьома основними тематичними маршрутами, які включає програма туристичного просування периферії Центральної Македонії в найближчий період.

грецькі маршрути по Македонії
грецькі маршрути по Македонії

Розмір оригіналу:   840x352
Тип: jpg   Дата:

Нові грецькі маршрути з інформацією про пам'ятки будуть запропоновані за допомогою інтерактивних карт, крім того, будуть створені спеціальні застосування для портативних пристроїв з відповідними функціями.

По цих двох напрямах буде проведено спеціальне дослідження, яке визначить ряд дій з подальшого розвитку туризму в Центральній Македонії та в Греції в цілому, а також відіб'є поточну ситуацію і сконструює туристичну ідентичність регіону.

Крім того, заплановано виробництво візуального високоякісного матеріалу, що просуває візуальну ідентичність регіону, створення цифрової платформи, яка забезпечить мультимедійне і мультикультурне середовище для просування і зміцнення регіону як туристичного напряму, і розробку рекламних матеріалів(друкарські, цифрові, банери і так далі).

Паралельно здійснюватиметься просування туристичного продукту Центральної Македонії в соціальних мережах і рекламна кампанія на телебаченні, радіо, друкованих і електронних виданнях як у вітчизняних, так і зарубіжних ЗМІ. Нарешті, буде розроблена онлайн- база цих туристичних продуктів і онлайн-програма для професійних туроператорів.

Також передбачається організація заходів за кордоном, спрямованих на залучення інтересу до проведення в регіоні ділових зустрічей в готельному і туристичному секторах.

13 березня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук