нові знахідки в Афінах
нові знахідки в Афінах

Розмір оригіналу:   330x218
Тип: jpg   Дата:

На території Римської Агори (Аеріди) і в районі Керамікос в центрі Афін виявлені важливі знахідки. Йдеться про древній колодязь, імовірно, оракулові Аполлона, і настінних розписах з християнськими зображеннями.
На античному колодязі, виявленому на території археологічного пам’ятника Керамікоса, зберігся напис, звернений до бога Аполлона. Напис, ймовірно, припадає на початок римського періоду. Він закликає Аполлона передбачити майбутнє за допомогою якогось ритуалу, можливо, гідромантії. Цей напис дозволяє ідентифікувати конкретне місце як перший і єдиний оракул Аполлона в Афінах, де поклонялися йому і його сестрі, богині Артеміді.
Що стосується фрагментів настінного живопису, вони були виявлені усередині Вежі Вітрів, або Аерід, пам’ятника II -го століття до н.е., під час реставраційних робіт. Можливо, фрески пов’язані з іншими знахідками, зробленими раніше в цьому ж місці, – хрестами, вигравійованими на внутрішніх і зовнішніх поверхнях Вежі і християнськими похованнями, що знаходяться неподалік.
Як повідомляє кореспондент порталу ozi.pp.ua, точну дату розпису археологи зможуть визначити після вивчення усієї ділянки.

3 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук