Планувати свій відпочинок заздалегідь хороша звичка і до того ж економія грошей. Попереду у нас найпрекрасніше і мрійливіше свято Новий рік. Саме наболіле питання: куди ж поїхати відпочивати на 2 тижні з дітьми, щоб усім там сподобалося. На ринку послуг нам пропонують безліч турів до Туреччини, Єгипету, В’єтнаму та Таїланду.
Новий рік біля моря
Новий рік біля моря

Розмір оригіналу:   479x355
Тип: jpg   Дата:

Та хочеться туди, де тепло, море, пляж і ще хочеться, щоб в пам’яті залишився незабутній відпочинок, а не розчарування в ньому. Є у мене мрія, зустріти Новий рік в екзотичній країні.
Але спершу треба розставити пріоритети.
Пляжний відпочинок в Єгипті, коли десь там далеко залишилося позаду українська зима, а ви тут ніжитеся на сонці і насолоджуєтеся відпочинком на-повну.

Новий рік біля моря
Новий рік біля моря

Розмір оригіналу:   479x351
Тип: jpg   Дата:

Такі популярні курорти Шарм-Эль-шейх і Хургада, де температура повітря взимку 25 градусів, а температура Червоного моря 22 градуси – хіба не про це ви мріяли? Літо круглий рік. Тим і притягує Єгипет. Говорять, краса Червоного моря зачаровує. В середньому поїздка вам обійдеться від 250-300 доларів на людину, залежить від зоряності готелю.
А окрім відпочинку на морі Єгипет пропонує багато цікавих екскурсій, а найголовніша пам’ятка, природно, піраміди. Правда, я зробив вибір на користь гори Мойсея, оскільки до неї було ближче їхати.

гора Моісея
гора Моісея

Розмір оригіналу:   487x353
Тип: jpg   Дата:

А якщо ви хочете не лише відпочити, але і підлікувати своє здоров’я, вибирайте Туреччину. Це країна багата цілющими джерелами. І потім тільки уявіть, що так Новий рік ви ще не святкували. Як усе це вже банально: ялинка і застілля, а що потім новорічні вогники по TV, і щороку одно і те – ж.
Новий рік біля моря
Новий рік біля моря

Розмір оригіналу:   481x351
Тип: jpg   Дата:

Можна влаштувати справжнє свято, організувавши новий рік на Кубі. Читав, що у них на Новий рік проходять красиві карнавали. Зробіть собі і близьким дивний і незабутній подарунок, та такий, щоб захотілося зробити таку-саму подорож неодноразово.
Новий рік біля моря
Новий рік біля моря

Розмір оригіналу:   481x343
Тип: jpg   Дата:

12 грудня 2013

Автор:

Новий рік біля моря Оцінка: 4.33 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук