Для туристів закінчення літа асоціюється із закриттям сезону на улюблених курортах Туреччини. Але з приходом осені ця країна може відкритися з іншого боку. Варто запланувати відвідування бієнале в Стамбулі або – чом би і ні – відправитися до моря, щоб насолодитися спокоєм порожніх готелів.
Стамбул восени
Стамбул восени

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Вересень
У вересні в Туреччині як і раніше жарко, але до місяця кінця дихається набагато легше. Вода досить комфортна для купання, при цьому більшість відпочивальників від’їжджають в міста, а час індивідуальних туристів тільки настає. Це обумовлено знижками і тим, що готелі починають звільнятися.
Правда, вересень вважається високим сезоном для Каппадокії і Стамбулу – варто запастися грошима і заздалегідь бронювати номери в готелях. Очевидну вигоду можна отримати від відвідування турецьких магазинів: осінь – остання для торговців можливість заробити перед закінченням сезону. Те ж саме можна сказати про ресторани, які іноді знижують ціни на 20%.
Стамбульська бієнале
Стамбульська бієнале

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Із заходів, що заслуговують на увагу цього місяця, можна виділити Стамбульську бієнале. Вона проводиться раз в два роки, і у відвідувачів є можливість познайомитися з сучасним мистецтвом Туреччини і інших країн.
Бієнале спрямована на встановлення контактів між художниками різних культур і аудиторією. Виставки, дискусії і освітні програми грають величезну роль в просуванні учасників бієнале.
Жовтень
Жовтень в Туреччині розпочинається з гарної погоди, але до середини або ближче до  кінця місяця можуть початися дощі. Це не заважає туристам, які приїжджають в країну в надії застати цікаві заходи. На 29 жовтня випадає День республіки – найпатріотичніше свято Туреччини. Цього дня багато вулиць перекривають для урочистих ходів і парадів.
У Стамбулі прихід жовтня асоціюється з марафоном – єдиному подібному заході, який охоплює відразу два континенти (Азію і Європу). Марафон починається в азіатській частині міста, далі маршрут перетинає Босфорський міст, проходить повз головні пам’ятки, включаючи Блакитну мечеть, і закінчується на стадіоні в європейській частині.
Стамбул марафон
Стамбул марафон

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Варто згадати, що з приходом жовтня Туреччина не вимирає. Починається довгожданий сезон розпродажів і популярних серед туристів шоп-турів. Гості країни намагаються не лише вчинити вигідні покупки в Туреччині, але і відвідати місця, гуляти по яких в літню спеку подобається не кожному.
Листопад
Листопадова погода в Туреччині непередбачувана: може піти дощ, при цьому вдень буде тепло, а вночі – прохолодно. Деякі курорти (Белек, Аланія) на початку місяця навіть приймають відпочивальників. У сезон, коли температура води не така комфортна для купання, можна зупинитися в готелі з басейном, в якому передбачено підігрівання.
У листопаді варто зайнятися своїм здоров’ям і скористатися вигідними пропозиціями готелів з центрами омолоджування і таласотерапії.
У листопаді туристів в Туреччині не так багато, тому є можливість злитися з місцевим населенням і подивитися на повсякденне життя країни, відправитися на кінну прогулянку або влаштувати гастрономічний тур по ресторанах, якщо погода не дозволяє знаходитися на вулиці.

30 жовтня 2015

Автор:

Осінній туризм в Туреччині Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук