Багато хто вважає Францію найромантичнішою країною у світі, а її національна мова визнана одною з найбільш красивих на планеті. Прекрасний Париж, дивні замки Луари і неповторні французькі міста щорічно притягують в цю країну мільйони мандрівників з усієї планети. Кожен, хто хоч раз бував у Франції, мріє відвідати її знову, купуючи на пам’ять мініатюрну фігурку Ейфелевої вежі. Але яким видом транспорту краще всього скористатися, вирішивши відвідати цю дивовижну державу? Ми рекомендуємо поїхати на автобусі.
автобусні тури у Францію
автобусні тури у Францію

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Завдяки автобусним турам, мандрівники можуть відправитися у Францію у будь-яку пору року, до того ж коштують квитки на автобус порівняно недорого. Якщо ви купите авіаквитки, то не зможете насолодитися прекрасними французькими пейзажами, оскільки згори ви їх просто не побачите. Під час подорожі на автобусі вам вдасться побувати у багатьох інших європейських країнах окрім Франції і познайомиться з їх культурою і побутом.
Більшість автобусних турів у Францію припускають відвідування Парижу, який може похвалитися великою кількістю чудових пам’яток, а саме: Пантеоном, Тріумфальною аркою, Лувром, Собором Паризької Богоматері, Єлисейскими Полями , Ейфелевою вежею і багатьма іншими архітектурними і історичними пам’ятниками.
Якщо ж ви відправилися в подорож разом з дітьми, то обов’язково відвідаєте Діснейленд, розташований в тридцяти кілометрах від міста.

24 серпня 2014

Автор:

Особливості автобусних турів у Францію Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук