Шумоізоляція – дуже серйозний крок по удосконаленню вашої машини. Адже так комфортно, коли в салоні машини відсутні всілякі дратівливі звуки, які можуть привести до послаблення вашої уваги на дорозі. Завдяки шумоізоляції автомобіля ви зможете спокійно слухати радіо, музику або свого співрозмовника, що сидить поруч. І це, до речі, зовсім не усі достоїнства, які ви отримаєте виконавши повну шумоізоляцію автомобіля.
У більшості випадків шумоізоляцію виконують спільно з установкою акустичних систем, оскільки і в тому і в іншому випадку потрібне часткове розбирання салону автомобіля. Також, багато любителів тюнінговки автомобіля встановлюють шумівку після маніпуляцій над своїм двигуном і установки прямоточного глушника.
Основним джерелом гучних і набридаючих звуків є: вібрації панелей кузова машини, шум працюючого мотора, взаємодія покришок з дорожнім полотном, а також вузли і вироби трансмісії і зчеплення. По правді кажучи, утворення шуму в кожній машині – глибокий і маловивчений процес. Тому вітається саме індивідуальний підхід по усуненню шумоутворення для кожного окремого випадку.
шумоізоляція автомобіля
шумоізоляція автомобіля

Розмір оригіналу:   670x270
Тип: jpg   Дата:

У сьогодення послугу з шумоізоляції автомобіля виконують у багатьох автомайстернях. Наприклад добре себе зарекомендувала київська фірма “Антишум“, яка якісно виконає звукоізоляцію автомобіля, використовуючи при цьому найсучасніші технології і матеріали. Ознайомитися з цінами і видами робіт, що проводяться, компанією “Антишум” ви можете їх офіційному сайті. Ну, а ми ж поговоримо про загальні принципи і методику шумоізоляції.
Для шумоізоляції кузова машини використовуються шумопоглинаючі, вібродемпфуючі і шумоізолюючі матеріали. При виборі звукоізолюючого і звукопоглинального матеріалу зверніть особливу увагу на його ККД, зазвичай на етикетках вказується його значення і ви зможете переглядаючи його величину і ціну на матеріал підібрати собі оптимальний варіант.
Слід виявити інтерес до клейової плівки використовуваних матеріалів. Клейовий шар не має бути висохлим і забезпечувати максимальне приклеювання до поверхні. На додаток рекомендуємо придбати матеріал зовні гласною назвою “антискрип”. Використовуйте його на стиках між пластиком. Зазвичай ціна на “антискрип” лежить в розумних межах, так що краще не економте і виберіть якісний матеріал.
Приступати до роботи по звукоізоляції необхідно з дверей. Спочатку вам треба познімати ручки і обшивку дверей. Далі необхідно прибрати бруд і знежирити поверхню, бажано при цьому використовувати нітророзчинник.
Використовуючи будівельний ніж, вам треба вирізувати із звукоізоляційної пластини необхідну форму, яка відповідатиме дверній поверхні. Потім з матеріалу віддаляється захисна плівка і шумоізолюючий матеріал наклеюється на двері. У разі не щільного прилягання матеріалу, робиться його прогрівання за участю будівельного фену. Нагріваючись, пластина стає еластичнішою і її можна досить просто притиснути до будь-якої поверхні.
Невеликі технологічні отвори покриваються звукоізоляційною пластиною меншої товщини, при цьому треба не забувати, що клеїти її треба з на хльосканням, яке має бути не менше, ніж 5 мм.
Шумоізоляція дверей машини значною мірою знижує сторонні звуки в салоні авто, але для досягнення більшого ефекту треба провести ще ряд додаткових робіт по шумоізоляції. Слідує звукоізолювати підлоги салону і багажника машини, провести роботи з дахом і перегородкою між моторним відсіком і салоном. Потім проводиться звукоізоляція арок, а також кришок капота і багажника. На звукоізоляції кришок хотілося б зробити невеликий акцент, не варто до кінця закривати усю поверхню, вистачить і наклейки шумоізолюючого матеріалу на технологічні отвори.
Виконати увесь перелік робіт по повній звукоізоляції, річ досить трудомістка і вимагає не малої старанності. Але виконати усі роботи по шумоізоляції можна і в гаражі, заощадивши на цьому не малу суму грошей.

7 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук