Пафос – місто, розташоване в південно-західній частині острова Кіпр і розділене на дві частини – Като Пафос (нижній Пафос) і Пано Пафос (верхній Пафос).
Верхнє місто називають Ктіма – це, по суті, міський центр, де розташована більшість адміністративних будівель міста. Нижнє місто (Kato Pafos) простягнулося уздовж берега, тут розташована більшість пам’яток, готелів, безліч сувенірних магазинів, барів, ресторанів і дискотек.
Пафос
Пафос

Розмір оригіналу:   1155x866
Тип: jpg   Дата:

Зовсім ще нещодавно тихий спокійний прибережний Пафос зараз перетворився на популярний курорт Кіпру, де височіють цілі комплекси готелів, і кипить нічне життя. Сьогодні Пафос і його околиці – третій за значимістю туристський центр Республіки Кіпр з власним міжнародним аеропортом.
Пафос – ідеальне місце для тих, хто шукає поєднання історичної місцевості і сучасного курорту. Особливо підходить для відпочинку романтичних пар різного віку. Відпочинок тут рекомендується у будь-яку пору року.
Пафос є унікальним історико-архітектурним пам’ятником всесвітнього значення. Гробниці Королів – одно з самих відвідуваних археологічних місць Пафосу. Це підземний некрополь, в якому можна побачити декілька гробниць еллінського і римського періоду, що збереглися, з III ст. до н.е. по III ст. н.е. Насправді, тут були поховані зовсім не особи королівської породи, гробниці були так названі із-за їх монументального вигляду в дорическому стилі. Оглядати гробниці краще раніше з ранку, оскільки вдень в підземному некрополі може стати дуже жарко.
Пафос - гробниці Королів
Пафос - гробниці Королів

Розмір оригіналу:   1155x866
Тип: jpg   Дата:

Останнім часом цей курорт швидко розвивається і пропонує все більше можливостей для відпочинку, проте, тут як і раніше зберігається чарівність кіпрського способу життя. Кращі піщані пляжі знаходяться в Кораловій бухті (Coral Bay), в 15 хвилинах їзди від Пафосу. Усі пропоновані готелі знаходяться на пляжі або недалеко від нього. Ви можете прогулятися по дивному сосновому бору, який знаходиться прямо в місті. Місцеві жителі вірять, що подібні прогулянки можуть виліковувати хвороби і подовжувати життя. В околицях Пафосу безліч затишних бухт з піщаними пляжами і кристально-чистою водою. У містечка Лара можна відвідати розплідник черепах.
Пафос – у багатьох відношеннях це абсолютно унікальне місце. Тут є що подивитися і любителям історії, і любителям міфології, і любителям природи. Та і в кліматичному відношенні це особливий регіон: в жару тут трохи прохолодніше, ніж на іншій частині острова, а в холодну пору року – навпаки, тепліше. Це пояснюється особливим мікрокліматом Пафосу.
Пафос - узбережжя
Пафос - узбережжя

Розмір оригіналу:   1155x866
Тип: jpg   Дата:

Так, ріст турпотока на острів за перші 9 місяців 1013 року склав 4,7% в порівнянні з тим же періодом роком раніше (за статистикою міністерства торгівлі, промисловості і туризму Кіпру). Причому найбільш дорогим місцем відпочинку визнаний Пафос: тут середні витрати мандрівників за час поїздки на 11% вище, ніж у будь-якому іншому місті острова. Незважаючи на це, він є найбільш популярним напрямом для відпочинку на Кіпрі, приймаючи третину від загального числа гостей країни.

Відео: про курорт Пафос

Невеликий сценарій відпочинку на острові Пафос(Pafos)

20 лютого 2014

Автор:

Пафос – популярний курорт Кіпру Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук