Рим є столицею Італії, адміністративним центром, як правило, столиці Рим і області Лаціо. Він розташований на всесвітньо відомій річці такою, що має назву Тібр. Рим-це досить-таки старе і древнє місто. Римський клімат є більше субтропічним середземноморським. В період зими і в зимові місяці безпосередньо сама температура не піднімається більше 5-8 градусів. Літо ж в Римі досить задушливе, жарке і тривале.

цікаві місця Риму
цікаві місця Риму

Розмір оригіналу:   722x434
Тип: jpg   Дата:

Як правило, за той час, який існував Рим він побачив досить-таки багато різного роду важливих історичних моментів, що запам'ятовуються, його історія триває вже близько тридцяти віків. Рим же для путешественников-это старовинне місто з багатою спадщиною, де знаходиться велика кількість різних пам'яток. Безпосередньо сам Рим із-за особливої своєї прихильності також називається "Містом що знаходиться на семи пагорбах".

Дістатися до Риму не представляється складним, як правило, прямий рейс від Києва до нього займе не більше 3,5-4 годин, а придбати авіаквитки можна онлайн. Для того, щоб не згаяти час даремно при відвідуванні Риму, кращим варіантом буде спланувати свій список усіх унікальних місць і пам'яток які потрібно відвідати.

У Римі казкових красот і всіляких прекрасних і прекрасних місць досить-таки багато і саме тому слідує визначиться з тими з них які вимагається відвідати в першу чергу за допомогою блогу про туризм.

Великий Собор Святого Петра а також так званий Форум Муссоліні є величезним спорткомплексом. Усі ці унікальні особливі місця, що запам'ятовуються, і пам'ятки, як правило, повинен відвідати кожен турист, що приїхав в Рим. Навіть проста прогулянка по цьому місту може доставити кожному масу позитивних вражень, адже саме тут практично на кожному кроці можна побачити ту або іншу пам'ятку або ж історичний пам'ятник.

7 березня 2018

Автор:

Пам’ятки Риму Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук